Naljakad kingitused - valmis ideed

Naljakad kingitused - valmis ideed

Siin on 79 toodet.

Naljakad kingitused sõbrale, töökaaslasele - kellele iganes

Otsite kingitust, aga ei ole häid ideid. Siis olete just õiges kohas. Siit leiate juba valmis kujundustega tooteid, mis on humoorikad ja samas väga praktilised kingitused. Pakume siin palju lahendusi, mida võiks kinkida. Veel rohkem kingi ideid leiate meie Pinteresti lehelt.

Kui sinu ...

Naljakad kingitused sõbrale, töökaaslasele - kellele iganes

Otsite kingitust, aga ei ole häid ideid. Siis olete just õiges kohas. Siit leiate juba valmis kujundustega tooteid, mis on humoorikad ja samas väga praktilised kingitused. Pakume siin palju lahendusi, mida võiks kinkida. Veel rohkem kingi ideid leiate meie Pinteresti lehelt.

Kui sinu arvates võiks siin mõni naljakas ja huvitav toote kavand veel olla, siis anna sellest meile teada - lisame selle siia.

Vähem
Rohkem
Näitame 1 - 24 kokku 79 tootest
 • Sportlik naiste t-särk HIGI
  TSNAISTEHIGI

  Naiste sportlik T-särk kirjaga " Ma ei higista, ma sädelen" - naljakas kingitus sportlikule naisele. Valmiskujundusega t-särgil oleme kujundamistöö Sinu eest ära teinud. Pead valima t-särgi värvi, suuruse, trüki värvi ja trüki suuruse ja edasi valmistame meie sulle juba humoorika kingituse.

  14,99 €
 • Sportlik t-särk Õige mees on sündinud...
  SPORTYOIGEMEES

  Millal üks õige mees sündinud on? Jaanuaris, mais, septembris? Võimalusi on kokku 12. Kui sa soovid kõigile teada anda, millal siis ikkagi õiged mehed sündinud on, siis vali Õige mehe t-särk. Telli see endale või kingi mõnele õigele mehele. Kujundus on valmis, sina pead valima särgi suuruse ja värvi ning trüki suuruse ja värvi. Edasi teeme meie juba...

  14,99 €
 • Sportli t-särk VÕITJA
  TSVOITJA

  Sportlik T-särk sloganiga "Alati VÕITJA" - motiveeriv kingitus spordiarmastajale. Kujundustöö on sinu eest ära tehtud. Pead valima särgi suuruse/värvi ja trüki suuruse/värvi ja edasi valmistame meie sulle väga positiivse sõnumiga kingituse.

  14,99 €
 • Sportlik t-särk Real Men Are Born In ...
  SPORTYREALMEN

  Kui tahad kõigile näidata, millal ühed tõelised mehed sündinud on, siis osta endale tõelise mehe t-särk. Kujundamistöö oleme sinu eest juba ära teinud, pead valima vaid särgi värvi, suuruse, trüki värvi ja suuruse ning valima, mis kuus need tõelised mehed siis ikkagi sündinud on. Edasi teeme meie juba vägeva t-särgi, mida võid kanda ise või siis kinkida...

  14,99 €
 • Õige mees on sündinud ..... T-särk
  REALMEN(EST)

  Üks õige mees kannab ikka õige mehe t-särki. Ja sellel t-särgil on kirjas, mis kuul ainult õiged mehed on sündinud! Või arvad teisiti? Kui tahad kõigile näidata, millal ühed tõelised mehed sündinud on, siis osta endale tõelise mehe t-särk.

  15,99 €
 • Real Men Are Born In ..... T-särk
  REALMEN(ENG)

  Real Men Are Born In July - kas oled selle väitega nõus? Või sinu arvates peaks selle asemel mõni muu kuu olema? Kui tahad kõigile näidata, millal ühed tõelised mehed sündinud on, siis osta endale tõelise mehe t-särk.

  15,99 €
 • Sportlik t-särk ELU ON VÕISTLUS
  TSVOISTLUS

  Sportlik T-särk  kirjaga " Elu on võistlus, kus reeglid määran ise!" - optimistlik kingitus spordisõbrale. Kujundus on valmis, sina pead valima vaid särgi suuruse ja värvi ning trüki suuruse ja värvi ning edasi valmistame meie sulle kena kingituse.

  14,99 €
 • Sportlik t-särk VABANDUSED
  TSVABANDUSED

  Sportlik T-särk "Vabandused ei põleta kaloreid!" - motiveeriv kingitus inimesele, kes soovib sporti tegema hakata. Oleme kujundanud sulle juba laheda t-särgi. Sina pead valima vaid särgi suuruse ja värvi ning trüki suurues ja värvi. Edasi valmib lahe ning edasiviiv kingitus.

  14,99 €
 • Sportlik t-särk PARIM PROJEKT
  TSPROJEKT

  Sportlik T-särk kirjaga "Parim projekt, mille kallal vaeva näha, olen MINA ise!" - häid emotsioone tekitav kingitus spordilembelisele inimesele. Oleme kujundustöö sinu eest ära teinud, pead vaid valima särgi värvi ja suuruse ning trüki värvi ja suuruse ja edasi valistame meie sulle motiveeriva kingituse.

  14,99 €
 • Sportlik t-särk ISEENDA KANGELANE
  TSKANGELANE

  Sportlik T-särk kirjaga "Olen iseenda kangelane" - enesehinnangut upitav kingitus sportlikule inimesele. Oleme kujundanud Sinu jaoks t-särgi, sina pead valima vaid särgi suurse ja värvi ning trüki suuruse ja värvi ja edasi valmistame meie sulle silmahakkava kingituse.

  14,99 €
 • Sportlik t-särk ELU ON NAGU JALGRATAS
  TSSPORYJALGRATAS

  Sportlik t-särk kirjaga "Elu on nagu jalgratas - selleks, et tasakaalu hoida, tuleb edasi liikuda." - mõtlemapanev kingitus sportiarmastavale inimesele. Oleme kujundustöö Sinu eest ära teinud. Sina pead valima vaid särgi värvi ja suuruse ning trüki värvi ja suuruse. Edasi valmisatame meie sulle kena kingituse.

  14,99 €
 • Sportlik T-särk HIGI
  TSSPORTYHIGI

  Sportlik T-särk kirjaga " Ma ei higista, ma sädelen" - naljakas kingitus sportlikule inimesele. Valmiskujundusega t-särgil oleme kujundamistöö Sinu eest ära teinud. Pead valima t-särgi värvi, suuruse, trüki värvi ja trüki suuruse ja edasi valmistame meie sulle juba humoorika kingituse.

  14,99 €
 • Sportlik t-särk SWEETEST GIRL
  TSSWEETESTGIRL

  Sportlik t-särk kõige armsamale neiule. Kui soovid oma tüdruksõbrale teha südamliku, ent praktilise kingituse, siis see t-särk on väga hea kingiidee. Lisa vaid neiu nimi ja meie valmistame sulle kena kingituse.

  12,99 €
 • Sportlik t-särk CUTEST BOY
  TSCUTESTBOY

  Sportlik t-särk kõige nunnumale poisile. Kui soovid oma poisssõbrale teha südamliku, ent praktilise kingituse, siis see t-särk on väga hea kingiidee. Lisa vaid noormehe nimi ja meie valmistame sulle kena kingituse.

  12,99 €
 • Must värvimuutev fototass BEEBITÜDRUK ON SAABUMAS
  maolensaabumastydruk

  Must värvimuutev fototass BEEBITÜDRUK ON SAABUMAS - üllatav kingitus. Lisa vaid oma lapse ultraheli pilt ja edasi valmistame meie juba üllatusrikka kingituse.

  9,99 €
 • Must värvimuutev fototass BEEBIPOISS ON SAABUMAS
  maolensaabumaspoiss

  Must värvimuutev fototass BEEBIPOISS ON SAABUMAS - üllatav kingitus. Lisa vaid oma lapse ultraheli pilt ja edasi valmistame meie juba üllatusrohke kingituse.

  9,99 €
 • Beebi body VALMISTATUD ARMASTUSEGA
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body - armas katsikukingitus. Bodyd on väga suurepärased kingitused beebidele. Tegemist on äärmiselt praktilise ja armsa kingitusega. Meie vahva kujundus annab bodyle armsa nüansi juurde.

  14,99 €
 • Beebi body UNI ON NÕRKADELE
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body - humoorikas katsikukingitus. Bodyd on väga populaarsed kingitused beebidele. Tegemist on äärmiselt praktilise ja armsa kingitusega.

  14,99 €
 • Õige mees on sündinud.... pusa
  REALMEN(EST)-PUSA

  Otsid kingitust tõelisele mehele? Siis Õige mees on sündinud .... kuul on just õige pusa sellisele mehele. Vali välja pusa värv, trüki värv ja õige kuu - ning valmistamegi sulle ühe tõeliselt meeldejääva kingituse.

  25,99 €
 • FunniEST boy fotokruus
  ESTfunniest

  FunniEST boy fotokruus - kingitus väiksele, naljaninast noorhärrale. Eestist ja Eesti juubeliaastast inspireeritud fototass, kuhu Teie saate lisada oma foto. Äge kingitus väikesele mehele.

  5,99 €
 • SmartEST man fotokruus
  ESTsmartest

  SmartEST man fotokruus - kingitus kõige kallimale ja targemale mehele. Eestist ja Eesti juubeliaastast inspireeritud fototass, kuhu Sina saad lisada oma foto. Super kingitus mehele, kellel on Sinu südames eriline koht.

  5,99 €
 • CutEST girl fotokruus
  ESTcutest

  CutEST girl fotokruus - kingitus kõige nunnumale tüdrukule. Eestist ja Eesti juubeliaastast inspireeritud fototass, kuhu Teie saate lisada oma foto. Suurepärane kingitus väikesele neiule.

  5,99 €
 • Laheda Ema fotokruus
  laheEMA

  "MA ei ole tavaline EMA, ma olen LAHE EMA" fototass on humoorikas kingitus sinu lahedale emale! Pead valima vaid fototassi ja edasi teeme meie juba sulle ägeda kingituse.

  5,99 €
 • Cool Mom fotokruus
  coolmom

  "I'M not like A Regular Mom, I'M a COOL MOM" fototass on humoorikas kingitus sinu lahedale emale. Sina pead valima vaid fotokruusi ning meie teeme sulle juba laheda kingituse.

  5,99 €

Infot