Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

PARIMAD KINGITUSED INTERNETIST

Kingitused - lihtsalt, mugavalt ja kontaktivabalt!

Sina valid kingituse ja meie teeme selle valmis. Nii lihtne see ongi!

Meie lehelt leiad suurima valiku kordumatuid ja ainulaadseid kingitusi igaks tähtpäevaks. Vali kas mõne valmis idee seast, või lase valmistada täiesti eriline kujundus.

Keilas on üks imeline koht, mis pühendub igapäevaselt inimestele rõõmu pakkumisele. See koht on NetiKingi salong. Selle suurepärase ettevõtmise taga seisab Keila perefirma, mis alustas oma tegevust juba 2009. aastal. Me pakume nii tavalisi kingitusi kui ka erinevaid reklaamkingitusi. Meie peamine eesmärk on tagada väikeseeria tooted. Seega keskendume just üksikute või paarikaupa valmistamisele. Selline kingituste ja meenete tootmine sobib suurepäraselt eraisikute tähtpäevadeks (näiteks sünnipäevad, jõulud, sõbrapäev) ning samuti väikefirmadele, asutustele ja üritustele (pulmad, teemapeod), kus on vajadus väikese koguse reklaamkingituste ja meenete järele.

Kui otsid veel erilisemat kingitust - siis siit leiad tooted, mille puhul teeme sinu tavalisest pildist tõelise kunstiteose. Muudame foto joonistuseks, vesivärvidega pildiks või midagi veel huvitavamat. Sellist kingitust sa mujalt ei leia!

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.