Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Siin on 216 toodet.

Lahe t-särk on parim kingiidee

Otsid head ja omapärast kingitust? Parim kingitus sõbrale, kallimale või mehele on kindlasti eriline ja eriliste kirjadega t-särk. Vali välja sobiv kujundus ja pühendus ja saadki endale erilise kingituse. Midagi sellist, mida mitte kellegil teisel ei ole. Kuid loomulikult võid hoopis endale siit mõne laheda valmis kujundusega t-särgi tellida, millega saad massist erineda.

Näitame 193 - 216 kokku 216 tootest
 • T-särk mehele THE KING
  TSKING

  Kui sa tunned, et oled enda kõrvale leidnud suurepärase mehe ning tahad seda ka talle veidi humoorikal viisil teada anda, siis kingi oma kallile t-särk kirjaga the KING. Kujundustöö oleme me sinu eest juba ära teinud, sina pead valima vaid särgi suuruse ja värvi ning trüki värvi ja edasi valmistame meie sulle tõeliselt majesteetliku kingituse.

  15,99 €
 • Naiste t- särk Sorry, this girl is already taken...
  TSTAKENGIRL

  Naiste t-särk kirjaga "Sorry, this girl is already taken by a smokin' hot ... guy" - suurepärane kingitus sinu tüdruksõbrale. Seda t-särki kinkides annad sa kallimale märku, et ta on sulle tähtis ja teised saavad sõnumi, et see neiu enam saadaval pole. Kujundus on juba valmis, sina pead valima särgi värvi ja suuruse ning trüki värvi ja valima sinu enda...

  14,99 €
 • Sportlik t-särk Õige mees on sündinud...
  SPORTYOIGEMEES

  Millal üks õige mees sündinud on? Jaanuaris, mais, septembris? Võimalusi on kokku 12. Kui sa soovid kõigile teada anda, millal siis ikkagi õiged mehed sündinud on, siis vali Õige mehe t-särk. Telli see endale või kingi mõnele õigele mehele. Kujundus on valmis, sina pead valima särgi suuruse ja värvi ning trüki suuruse ja värvi. Edasi teeme meie juba...

  14,99 €
 • Sportlik t-särk VÕITJA
  TSVOITJA

  Sportlik T-särk sloganiga "Alati VÕITJA" - motiveeriv kingitus spordiarmastajale. Kujundustöö on sinu eest ära tehtud. Pead valima särgi suuruse/värvi ja trüki suuruse/värvi ja edasi valmistame meie sulle väga positiivse sõnumiga kingituse.

  14,99 €
 • Sportlik t-särk Real Men Are Born In ...
  SPORTYREALMEN

  Kui tahad kõigile näidata, millal ühed tõelised mehed sündinud on, siis osta endale tõelise mehe t-särk. Kujundamistöö oleme sinu eest juba ära teinud, pead valima vaid särgi värvi, suuruse, trüki värvi ja suuruse ning valima, mis kuus need tõelised mehed siis ikkagi sündinud on. Edasi teeme meie juba vägeva t-särgi, mida võid kanda ise või siis kinkida...

  14,99 €
 • Meeste t-särk Baby loading...
  TSBABYLOADING

  Beebiootus on tähtis aeg kogu perele. Kuna meil on olemas naistele t-särk Baby loading..., siis tegime ka tulevasele isale samasuguse kujundusega t-särgi. Sarnaste t-särkidega saate ise oma perele uudist teatada või siis kinkida sarnased t-särgid tulevastele lapsevanematele. Väge praktiline ja armas kingiidee. Vali välja vaid särgi värvus, suurus ja trüki...

  15,99 €
 • Sportlik t-särk ELU ON VÕISTLUS
  TSVOISTLUS

  Sportlik T-särk  kirjaga " Elu on võistlus, kus reeglid määran ise!" - optimistlik kingitus spordisõbrale. Kujundus on valmis, sina pead valima vaid särgi suuruse ja värvi ning trüki suuruse ja värvi ning edasi valmistame meie sulle kena kingituse.

  14,99 €
 • Sportlik t-särk VABANDUSED
  TSVABANDUSED

  Sportlik T-särk "Vabandused ei põleta kaloreid!" - motiveeriv kingitus inimesele, kes soovib sporti tegema hakata. Oleme kujundanud sulle juba laheda t-särgi. Sina pead valima vaid särgi suuruse ja värvi ning trüki suuruse ja värvi. Edasi valmib lahe ning edasiviiv kingitus.

  14,99 €
 • Sportlik t-särk PARIM PROJEKT
  TSPROJEKT

  Sportlik T-särk kirjaga "Parim projekt, mille kallal vaeva näha, olen MINA ise!" - häid emotsioone tekitav kingitus spordilembelisele inimesele. Oleme kujundustöö sinu eest ära teinud, pead vaid valima särgi värvi ja suuruse ning trüki värvi ja suuruse ja edasi valistame meie sulle motiveeriva kingituse.

  14,99 €
 • Meeste t-särk RASKE ON OLLA ILUS MEES
  TSILUSMEES

  Humoorika sõnumiga t-särk on suurepärane kingitus huumorisoonega mehele. Kerge irooniaga vürtsitatud t-särk paneb muigama nii kandja kui kõrvalseisjad. Kujundustöö on juba tehtud, sina pead valima särgi värvi ja suuruse ja edasi valib muigamapanev kingitus.

  15,99 €
 • Sportlik t-särk ISEENDA KANGELANE
  TSKANGELANE

  Sportlik T-särk kirjaga "Olen iseenda kangelane" - enesehinnangut upitav kingitus sportlikule inimesele. Oleme kujundanud Sinu jaoks t-särgi, sina pead valima vaid särgi suurse ja värvi ning trüki suuruse ja värvi ja edasi valmistame meie sulle silmahakkava kingituse.

  14,99 €
 • Sportlik t-särk ELU ON NAGU JALGRATAS
  TSJALGRATAS

  Sportlik t-särk kirjaga "Elu on nagu jalgratas - selleks, et tasakaalu hoida, tuleb edasi liikuda." - mõtlemapanev kingitus sportiarmastavale inimesele. Oleme kujundustöö Sinu eest ära teinud. Sina pead valima vaid särgi värvi ja suuruse ning trüki värvi ja suuruse. Edasi valmistame meie sulle kena kingituse.

  14,99 €
 • Sportlik T-särk HIGI
  TSSPORTYHIGI

  Sportlik T-särk kirjaga " Ma ei higista, ma sädelen" - naljakas kingitus sportlikule inimesele. Valmiskujundusega t-särgil oleme kujundamistöö Sinu eest ära teinud. Pead valima t-särgi värvi, suuruse, trüki värvi ja trüki suuruse ja edasi valmistame meie sulle juba humoorika kingituse.

  14,99 €
 • Meeste sportlik t-särk CUTEST BOY
  TSCUTESTBOY

  Sportlik t-särk kõige nunnumale poisile. Kui soovid oma poisssõbrale teha südamliku, ent praktilise kingituse, siis see t-särk on väga hea kingiidee. Lisa vaid noormehe nimi ja meie valmistame sulle kena kingituse.

  14,99 €
 • Naiste sportlik t-särk SWEETEST GIRL
  TSSWEETESTGIRL

  Sportlik t-särk kõige armsamale neiule. Kui soovid oma tüdruksõbrale teha südamliku, ent praktilise kingituse, siis see t-särk on väga hea kingiidee. Lisa vaid neiu nimi ja meie valmistame sulle kena kingituse.

  14,99 €
 • Õige mees on sündinud ..... T-särk
  REALMEN(EST)

  Üks õige mees kannab ikka õige mehe t-särki. Ja sellel t-särgil on kirjas, mis kuul ainult õiged mehed on sündinud! Või arvad teisiti? Kui tahad kõigile näidata, millal ühed tõelised mehed sündinud on, siis osta endale tõelise mehe t-särk.

  15,99 €
 • Real Men Are Born In ..... T-särk
  REALMEN(ENG)

  Real Men Are Born In July - kas oled selle väitega nõus? Või sinu arvates peaks selle asemel mõni muu kuu olema? Kui tahad kõigile näidata, millal ühed tõelised mehed sündinud on, siis osta endale tõelise mehe t-särk.

  15,99 €
 • Sportlik naiste t-särk EKSINUD
  TSNAISTEEKSINUD

  Naiste sportlik T-särk kirjaga "Ära jookse mu järel olen iseka eksinud" - humoorikas kingitus spordilembelisel. Lõbusa kujundusega t-särk, mille tellimine on lihtne, kuna kujundamistöö oleme meie juba ära teinud. Sina pead valima vaid t-särgi värvi, suuruse, trüki värvi ning trüki suuruse ja edasi valmistame meie juba super kingituse.

  15,99 €
 • T-särk Sporty MAAILMA PARIM EMA
  TSSPORTYW2

  Maailma parima ema särk

  14,99 €
 • Laste T-särk Sporty valmiskujundusega
  TSSPORTYKIDS3

  Omanäoline ja spetsiaalselt lapsele kujundatud t-särk teeb iga lapse tuju rõõmsaks. Laste T-särk Sporty valmiskujundusega

  14,99 €
 • T-särk Sporty SÜGISEL HAKKAN KORRALIKUKS
  TSSPORTY5

  Sportlik T-särk Sporty huumorisoonega inimestele

  14,99 €
 • T-särk Miss PARIM EMA
  TSMISS3

  Miss t-särk PARIM EMA - suurepärane kingitus emale

  9,99 €
 • Regent T-särk PARIM ISA
  TSREGENT4

  Praktiline kingitus isale - regent t-särk PARIM ISA

  9,99 €
 • Sportlik T-särk EKSINUD
  TSEKSINUD

  Sportlik T-särk kirjaga "Ära jookse mu järel olen ise ka eksinud" - humoorikas kingitus spordisõbrale. Lõbusa kujundusega t-särk, mille tellimine on lihtne, kuna kujundamistöö oleme meie juba ära teinud. Sina pead valima vaid t-särgi värvi, suuruse, trüki värvi ning trüki suuruse ja edasi valmistame meie juba laheda kingituse.

  14,99 €

Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Infot