Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Siin on 239 toodet.

Lahe t-särk on parim kingiidee

Otsid head ja omapärast kingitust? Parim kingitus sõbrale, kallimale või mehele on kindlasti eriline ja eriliste kirjadega t-särk. Vali välja sobiv kujundus ja pühendus ja saadki endale erilise kingituse. Midagi sellist, mida mitte kellegil teisel ei ole. Kuid loomulikult võid hoopis endale siit mõne laheda valmis kujundusega t-särgi tellida, millega saad massist erineda.

Näitame 193 - 216 kokku 239 tootest
 • Laste T-särk Piisavalt julge...
  LTSJULGE

  Laste roosa t-särk kirjaga "Piisavalt julge, et kanda roosat" on vahva kingitus poisile, kes ei karda kanda erinevaid värve, sealhulgas roosat. Sobilik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või mõneks muuks toredaks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali t-särgi värv, suurus ja trüki värv ja edasi teeme meie sulle silmahakkava kingituse.

  10,99 €
 • Meeste t-särk Piisavalt julge...
  TSJULGE

  Meeste roosa t-särk kirjaga "Piisavalt julge, et kanda roosat" on humoorikas ja lahe kingitus meestele, kes ei karda kanda ühtki värvi. Sobilik kingitus isadepäevaks, jõuludeks või sünnipäevaks. Vali välja õige roosa toon, t-särgi suurus ning trüki värv ja edasi teeme meie sulle silmahakkava kingituse.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Koos mehise kutiga
  NTSKOOSKUTIGA

  Kui otsid oma pruudile või naisele praktilist ja samas armsat kingitust, siis vali talle naiste t-särk Koos mehise kutiga. See t-särk sobib kingituseks nii sünnipäevaks, naistepäevaks, sõbrapäevaks  kui jõuludeks. Kujunduse oleme me juba valmis teinud. Sina vali välja vaid õige t-särgi värv ja suurus ning trüki värv ja edasi teeme meie sulle ägeda kingituse

  15,99 €
 • Meeste t-särk Koos kaunitariga
  TSKOOSKAUNITARIGA

  Kui otsid oma poiss-sõbrale või mehele praktilist, ent armsat kingitus, siis hea kingiidee on meeste t-särk Koos kaunitariga. Kujunduse oleme meie juba valmis teinud, sina vali välja õige t-särgi värv, suurus ning trüki värv ja edasi teeme meie sulle kingituse, mis tõstab ka sinu enda tuju. Sobilik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või näiteks sõbrapäevaks.

  15,99 €
 • Meeste T-särk Super COOL
  TSSUPERCOOL

  Meeste t-särk Super Cool on lahe kingitus lahedale meesterahval. T-särk on praktiline kingitus, meie lisatud kujundus muudab selle omanäoliseks ja tõstab kandja esehinnagut. Sobilik kingitus sõbrapäevaks, sünnipäevaks, jõuludeks, aga miks mitte ka mõneks hoopis isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, vali välja õige t-särgi värv, suurus ja trüki värvus.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Lõpetada vandumist...
  TSlopetadavandumist

  Kui otsid praktilist ja humoorikat kingitust kellelegi, kes ehk vannub liiga palju ja see hääirib ka sind, siis kingi talle meeste t-särk Lõpetada vandumist... Läbi huumoriprisma saada talle üsna selgelt vihjata, et vandumist peaks/võiks veidi piirama. Vali välja õige t-särgi värv, suurus ja trüki värv ning edasi teeme meie sulle juba vihjava kingituse.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Isa, kus ema on?
  TSKUSEMAON

  Humoorika kujundusega meeste t-särk "Isa, kus ema on?" on sobilik kingitus isale isadepäevaks, jõuludeks või sünnipäevaks. Kujundusetöö oleme sinu eest ära teinud, vali välja vaid õige t-särgi värv ning suurus ja samuti trüki värv ja edasi teeme meie sulle lustliku kingituse.

  15,99 €
 • Meeste t-särk LAHE PAPS
  TSLAHEPAPS

  Kui su mees või isa on lahe paps ja soovid, et ka tema sellest teada saaks, siis kingi talle t-särk LAHE PAPS. Kujunduse oleme meie juba valmis teinud, sina pead valima vaid t-särgi värvi ja suuruse ning trüki värvi ja edasi teeme meie sulle laheda kingituse.

  15,99 €
 • T-särk Väikesed inimesed sinu südames
  NTSVAIKSEDINIMESED

  Armsa kirjaga "Mõnikord võtavad väikesed inimesed kõige rohkem ruumi sinu südames" naiste t-särk on suurepärane kingitus emale või vanaemale emadepäevaks, sünnipäevaks või jõuludeks. Kujunduse oleme sinu eest juba ära teinud, sina vali välja vaid t-särgi värv ja õige suurus ning trüki värv ning edasi valmistame meie sulle südamliku kingituse.

  15,99 €
 • Sportlik naiste t-särk VÕITJA
  TSNAISTEVOITJA

  Naiste sportlik T-särk kirjaga "Alati VÕITJA" - tujutõstev kingitus naisele, kes armastab sporti. Kujundustöö on sinu eest ära tehtud. Pead valima särgi suuruseja värvi ning trüki suuruse ja värvi ja edasi valmistame meie sulle väga positiivse kingituse.

  15,99 €
 • Meeste t-särk KINGS are born...
  TSKINGSAREBORN

  Humoorika alatooniga meeste t-särk Kings are born in... - suurepärane kingitus naljasoonega mehele. T-särk on lahe ja praktiline kingitus, mida sobib kinkida kõikideks tähtpäevadeks. Kujundamistöö oleme Sinu eest juba ära teinud, sina pead valima vaidt-ärgi värvi ja suuruse, trüki värvi ja samuti tõelise kuninga sünnikuu. Edasi valmib meie poolt üsna...

  15,99 €
 • T-särk naistele Real women are born in...
  NTSREALWOMEN

  Millal on sündinud tõeliselt ägedad naised? Mai, juuni? Variante on 12. Kui sina tead ja tunned tõeliselt ägedat naist ja tahad et ka tema teaks, siis kingi talle naiste t-särk kirjaga REAL WOMEN ARE BORN IN ... . Kujundus on sinu jaoks juba valmis, vali vaid särgi värv, suurus ja trüki värv ning kuu, millal siis ikkagi need õiged naised sündinud on....

  15,99 €
 • Sportlik naiste t-särk ELU ON VÕISTLUS
  TSNAISTEVOISTLUS

  Sportlik naiste T-särk  kirjaga " Elu on võistlus, kus reeglid määran ise!" - optimistlik kingitus sportiarmastavale naisele. Kujundus on valmis, sina pead valima vaid särgi suuruse ja värvi ning trüki suuruse ja värvi ning edasi valmistame meie sulle kena kingituse, millega on lausa lust sportida.

  15,99 €
 • Sportlik naiste t-särk VABANDUSED
  TSNAISTEVABANDUSED

  Naiste sportlik T-särk "Vabandused ei põleta kaloreid!" - motiveeriv kingitus naisele, kes soovib sporti tegema hakata. Oleme kujunduse sinu jaoks juba valmis teinud. Sina pead valima vaid särgi suuruse ja värvi ning trüki suuruse ja värvi. Edasi teeme meie valmis motiveeriva kingituse t-särgi näol.

  15,99 €
 • Meeste t-särk KES LÄHEB LÄTTI...?
  TSKESLAHEB

  Naljaka, kuid iroonilise sõnumiga t-särk on suurepärane kingitus mehele, kes hindab huumorit ja ei karda ka enda üle nalja heita. Irooniaga vürtsitatud t-särk paneb muigama nii mõnedki suud, ent samas tasub arvestada, et seda t-särki kandes võib saada ka negatiivset tagasisidet. Positiivne või negatiivne suhtumine - kindel on, et see t-särk päris külmaks...

  15,99 €
 • Meeste t-särk Sorry, this guy is already taken...
  TSTAKENGUY

  Meeste t-särk kirjaga "Sorry,  this guy is already taken by a smokin' hot ... girl!" - humoorikas ent armas kingitus sinu poisssõbrale. Praktiline kingitus, millega saad talle oma tundeid väljendada ja maailmale saata sõnumi, et kutt on võetud. Vali välja t-särgi värv ja suurus, trüki värv ja lisa oma sünnikuu ja edasi valmib tulikuum kingitus.

  15,99 €
 • Sportlik naiste t-särk HIGI
  TSNAISTEHIGI

  Sportlik T-särk kirjaga " Ma ei higista, ma sädelen" - naljakas kingitus sportlikule naisele. Valmiskujundusega t-särgil oleme kujundamistöö Sinu eest ära teinud. Pead valima t-särgi värvi, suuruse, trüki värvi ja trüki suuruse ja edasi valmistame meie sulle juba humoorika kingituse.

  15,99 €
 • Naiste t-särk THE QUEEN
  NTSQUEEN

  Iga naine soovib olla oma mehe jaoks kuninganna. Kui Sina tunned, et sinu kõrval on naine, kes on tõeline kuninganna, siis anna talle sellest ka teada kinkides talle t-särgi kirjaga the QUEEN. Meie oleme kujundustöö sinu eest ära teinud, sina pead valima vaid särgi värvi ja suuruse ning trüki värvi ja edasi teeme meie sulle juba majesteetliku kingituse.

  15,99 €
 • T-särk naistele Queens are born in...
  TSQUEENSAREBORN

  Iga naine soovib olla kuninganna. Mis kuus on kuningannad sündinud? Mais? Septembris? Variante on 12. Kui sinu arvates just sinu kallim on kuninganna, siis kingi talle naiste t-särk Queens are born in... Kujunduse oleme juba valmis teinud, sinul tuleb valida särgi värv ja suurus ning trüki värv ja tõelise kuninganna sünnikuu. Edasi valmib kindlat sõnumit...

  15,99 €
 • Naiste varrukateta t-särk Baby loading...
  TSJANE-SBABYLOADING

  Kui soovite oma beebi ootusest armsal viisil teada anda, siis tellige meilt naiste varrukateta t-särk Baby loading... Kujundus on valmis ja selle trükime t-särgi kõhuosale. Sina pead valima vaid t-särgi värvi ning suuruse ja trüki värvi, edasi valmistame meie sulle t-särgi, mis üllatab.

  14,99 €
 • Sportlik naiste t-särk PARIM PROJEKT
  TSNAISTEPROJEKT

  Naiste sportlik T-särk kirjaga "Parim projekt, mille kallal vaeva näha, olen MINA ise!" - häid emotsioone tekitav kingitus sportlikule naisele. Oleme kujundustöö sinu eest ära teinud, pead vaid valima särgi värvi ja suuruse ning trüki värvi ja suuruse ja edasi valistame meie sulle motiveeriva kingituse.

  15,99 €
 • Sportlik naiste t-särk ISEENDA KANGELANE
  TSNAISTEKANGELANE

  Naiste sportlik T-särk kirjaga "Olen iseenda kangelane" - enesehinnangut tõstev kingitus sportlikule naisele. Oleme kujundanud Sinu jaoks t-särgi, sina pead valima vaid särgi suuruse ja värvi ning trüki suuruse ja värvi ja edasi valmistame meie sulle silmapaistva kingituse.

  15,99 €
 • Sportlik naiste t-särk ELU ON JALGRATAS
  TSNAISTEJALGRATAS

  Sportlik naiste t-särk kirjaga "Elu on nagu jalgratas - selleks, et tasakaalu hoida, tuleb edasi liikuda." - sügavmõtteline kingitus sportiarmastavale naisele. Oleme kujundustöö Sinu eest ära teinud. Sina pead valima vaid särgi värvi ja suuruse ning trüki värvi ja suuruse. Edasi valmistame meie sulle kena kingituse.

  15,99 €
 • T-särk mehele THE KING
  TSKING

  Kui sa tunned, et oled enda kõrvale leidnud suurepärase mehe ning tahad seda ka talle veidi humoorikal viisil teada anda, siis kingi oma kallile t-särk kirjaga the KING. Kujundustöö oleme me sinu eest juba ära teinud, sina pead valima vaid särgi suuruse ja värvi ning trüki värvi ja edasi valmistame meie sulle tõeliselt majesteetliku kingituse.

  15,99 €

Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Infot