Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Siin on 214 toodet.

Lahe t-särk on parim kingiidee

Otsid head ja omapärast kingitust? Parim kingitus sõbrale, kallimale või mehele on kindlasti eriline ja eriliste kirjadega t-särk. Vali välja sobiv kujundus ja pühendus ja saadki endale erilise kingituse. Midagi sellist, mida mitte kellegil teisel ei ole. Kuid loomulikult võid hoopis endale siit mõne laheda valmis kujundusega t-särgi tellida, millega saad massist erineda.

Näitame 145 - 168 kokku 214 tootest
 • Meeste t-särk Kõige kuumem kutt
  TSkuumemkutt

  KUi otsid suvist, armsat ning praktilist kingitust mehele, siis pakume sulle välja kingiidee meeste t-särgi Kõige kuumem kutt näol. T-särk on sobilik kingitus sõbrapäevaks, sünnipäevaks või mõneks teie ühiseks tähtpäevaks. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige t-särk, trüki värvus ning meie teemegi ühe päiksekuuma t-särgi sulle valmis.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Summer
  TSSummer

  Kui otsid mehele lahedat ning praktilist kingitust, siis vali meeste t-särk Summer. Äge suvine kujundus sobib suurepäraselt suvesse, ent rõõmustab meelt ka külmal ning kõledal ajal. T-särk on vahva kingitus sõbrapäevaks, sünnipäevaks, jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige t-särk, trüki värvus ning meie teemegi sulle ühe laheda t-särgi.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Ilus mees
  TSILUSMEES

  Kui otsite humoorikat ja praktilist kingitust veidi edevale mehele, siis super kingitus on meeste t-särk Ilus mees. T-särk on sobilik kingitus sõbrapäevaks, sünnipäevaks, jõuludeks või mõneks teie ühiseks tähtpäevaks. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige t-särk, trüki värvus ning lisa mehe vanus ja edasi teeme meie sulle silmahakkava ja muigamapaneva...

  15,99 €
 • Naiste t-särk Kasutusjuhend ei aita
  NTSKASUTUSJUHEND

  Kui vajad isepäisele naisele humoorikat ja praktilist kingitust, siis vahva kingitus on naiste t-särk Kasutusjuhend ei aita. T-särki sobib kinkida sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks, aga ka mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujunduse oleme meie valmis teinud, sina vali välja õige t-särk ning trüki värvus ja edasi teeme meie sulle lõbusa kingituse.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Kasutusjuhend ei aita
  TSKASUTUSJUHEND

  Kui otsid praktilist ja lahedat kingitust isepäisele meesterahvale, siis äge kingiidee on meeste t-särk Kasutusjuhend ei aita. T-särk on hea kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks või mõneks hoopis isiklikuks tähtsündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ning trüki värvus ja edasi teeme meie sulle silmapaistva kingituse.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Ülemus
  TSYLEMUS

  Kui otsid humoorikat kingitust mehele, siis väga hea kingiidee on meeste t-särk Ülemus, mis sobib suurepäraselt kokku naiste t-särgiga Ülemuse Ülemus. T-särk on naljakas ja praktiline kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks, aga ka mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ning trüki värvus ja edasi valmib tore kingitus.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Ülemuse ülemus
  NTSYLEMUSEYLEMUS

  Kui otsid tublile ja kangele naisele kingitust, siis humoorika sõnumiga naiste t-särk Ülemuse Ülemus on lahe kingiidee. T-särk sobib suurepäraselt kokku meeste t-särgiga Ülemus. See t-särk on sobilik kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks või mõneks isiklikuks tähtpäevaks. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige t-särgi värv ning trüki värvus ja...

  15,99 €
 • Naiste t-särk Esmaspäev...
  NTSesmaspaev

  Kui otsid naisterahvale naljakat ja praktilist kingitust, siis naiste t-särk Esmaspäev... on suureprane kingidee. T-särk sobib kingituseks erinevateks tähtpäevadeks (jõulud, sünnipäev, sõbrapäev jne). Kujundustöö oleme ära teinud meie, sina vali välja vaid õige t-särgi suurus ning värv ning trüki värvus ja siis saame meie teha sulle humoorika kingituse.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Esmaspäev...
  TSesmaspaev

  Kui otsid humoorikat ning praktilist kingitust mehele, siis meeste t-särk Esmaspäev... on just see õige kingitus. T-särk on hea suvine kingitus, ent sobib kinkida ka isadepäevaks või jõuludeks. Kujundustöö oleme meie ära teinud, sina vali välja vaid õige t-särgi värv, suurus ning trüki värvus ning edasi saame meie teha sulle muigamapaneva kingituse.

  15,99 €
 • Poiste sportlik t-särk CutEST Boy
  TSSPORTYCUTESBOY

  Poiste sportlik t-särk kirjaga "CutEST Boy" ja noorhärra nimi on suurepärane kingitus sportlikule ja lahedale poisile igaks tähtpäevaks, olgu tulemas sünnipäev, jõulud või näiteks sõbrapäev. Kujundus on valmis. T-särk on valge, sina pead valima vaid õige suuruse ja lisama poisi nime, mille meie lisame kujundusele. Edasi valmistame meie sulle vahva kingituse.

  14,99 €
 • Meeste t-särk Super issi
  TSSUPERISSI

  Lõbusa tekstiga meeste t-särk Super issi on praktiline, samas südamlik kingitus just sinu isale isadepäevaks, sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige t-särgi värv ning suurus ja edasi teeme meie sinu isale super kingituse.

  17,99 €
 • Naiste t-särk Super emme
  NTSSUPEREMME

  Lõbusa sõnumiga naiste t-särk Super emme on praktiline, samas südamlik kingitus sinu emale emadepäevaks, sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige särgi suurus ja värv ning edasi teeme meie su emale super kingituse.

  17,99 €
 • Meeste t-särk Kindel kvaliteet
  TSKINDELKVALITEET

  Meeste t-särk Kindel kvaliteet on praktiline kingitus, mis kindlasti tõstab kandja enesetunnet ja enesehinnagut. See t-särk on sobilik kingitus mehele sünnipäevaks. Kujundustöö oleme teinud meie, sina vali välja särgi suurus, värv ja trüki värvus. Samuti sisesta kingisaaja sünniaasta ja vanus, need saame meie lisada konkreetsele sinu särgi kujundusele....

  17,99 €
 • T-särk Sporty MAAILMA PARIM ISA
  TSSPORTY4

  Sportlik T-särk Sporty parimatele isadele

  14,99 €
 • Naiste t-särk Ema - Kuninganna
  NTSEMAKUNINGANNA

  Armsa sõnumiga naiste t-särk Ema - Kuninganna südamlik ning praktiline kingitus sinu emale emadepäevaks, sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige särgi suurus, värv ning trüki värvus ning edasi teeme meie kena kingituse, mis rõõmustab just sinu ema.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Pole lühike...
  NTSPOLELUHIKE

  Humoorika tekstiga naiste t-särk Pole lühike... on armas ja praktiline kingitus väikestkasvu neiule/naisele. T-särk on alati hea kingitus, kui mõni tähtpäev on saabumas (näiteks sünnipäev, jõulud sõbrapäev või midagi hoopis personaalsemat). Kujundustöö oleme meie juba ära teinud, sinu ülesanne on valida t-särgi värv, suurus ja trüki värv ning siis saame...

  15,99 €
 • Naiste t-särk Super välimus
  NTSSUPERVALIMUS

  Kui otsid enesekindlale ja julgele naisele praktilist kingitust, siis hea idee on naiste t-särk Super välimus. See T-särk sobib kingituseks sünnipäevaks, jõuludeks, aga miks mitte ka mõneks hoopis isiklikumaks tähtpäevaks. Kujundustöö oleme meie ära teinud, sina vali välja õige t-särgi suurus ning värv, trüki värvus ja sisesta teksti väljale ka õige...

  15,99 €
 • Meeste t-särk Suurim viga...
  TSSUURIMVIGA

  Meeste t-särk Suurim viga... on humoorikas, samas praktiline kingitus mehele. T-särk sobib kingituseks erinevatel tähtpäevadel, olgu tulemas jõulud, sünnipäev, sõbrapäev või mõni isiklik tähtpäev. Kujundustöö oleme sinu eest ära teinud, sina vali välja t-särgi värv, suurus ning trüki värv ja edasi saame teha meie sulle ägeda kingituse t-särgi näol.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Ei kiirusta...
  TSEIKIIRUSTA

  Meeste t-särk Ei kiirusta on humoorika sõnumiga kingitus mehele, kellel pole kunagi kiire ja aega on tal alati piisavalt. Sobilik kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks või isadepäevaks. Kujundustöö oleme sinu eest ära teinud, sina vali välja õige t-särgi värv ning suurus ja trüki värv. Edasi saame meie sulle teha naljaka, ent praktilise kingituse.

  15,99 €
 • Laste T-särk I'm cute just like my Mommy
  LTSCUTELIKEMOMMY

  Südamliku tekstiga laste t-särk I'm cute just like my Mommy on hea kingitus lapsele, mis ilmselt rohkem rõõmustab emme südant. Aga ka laps näeb selles väga armas välja. T-särk on sobilik kingitus sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundustöö oleme meie ära teinud, sina vali välja õige t-särgi suurus ja värv ning trüki värvus. Edasi saame meie teha sulle armsa...

  10,99 €
 • Laste T-särk Handsome just like my Daddy
  LTSHANDSOMEDADDY

  Armsa tekstiga laste t-särk Handsome just like my Daddy on kingitus, mis rõõmustab issit isegi rohkem, kui last. Ent ka laps näeb, seda t-särki kandes, väga armas välja. See t-särk on sobilik kingitus paljudeks tähtpäevadeks. Kujundus on valmis, sina vali vaid särgi suurus ja värv ning trüki värvus ja edasi teeme meie armsa kingituse.

  10,99 €
 • Tüdrukute sportlik t-särk SweetEST Girl
  TSSPORTYSWEETESTGIRL

  Tüdrukute sportlik t-särk kirjaga "SweetEST Girl" ja neiu nimi on suurepärane kingitus sportlikule ja armsale neiule igaks tähtpäevaks, olgu tulemas sünnipäev, jõulud või näiteks sõbrapäev. Kujundus on valmis. T-särk on valge, sina pead valima vaid õige suuruse ja lisama neiu nime, mille lisame kujundusele. Edasi valmistame meie sulle armsa kingituse.

  14,99 €
 • Meeste t-särk Mr. Awesome
  TSMRAWESOME

  Meeste t-särk Mr. Awesome on enesehinnanguttõestev ja samas praktiline kingitus igale mehele. T-särk on sobilik kingitus erinevateks tähtpäevadeks (sõbrapäev, sünnipäev jne). Kujundustöö oleme meie ära teinud, sina vali välja vaid t-särgi värv, suurus ja trüki värvus ning edasi saame meie teha sulle nägusa kingituse.

  15,99 €
 • Laste T-särk Piisavalt julge...
  LTSJULGE

  Laste roosa t-särk kirjaga "Piisavalt julge, et kanda roosat" on vahva kingitus poisile, kes ei karda kanda erinevaid värve, sealhulgas roosat. Sobilik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või mõneks muuks toredaks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali t-särgi värv, suurus ja trüki värv ja edasi teeme meie sulle silmahakkava kingituse.

  10,99 €

Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Infot