Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Siin on 214 toodet.

Lahe t-särk on parim kingiidee

Otsid head ja omapärast kingitust? Parim kingitus sõbrale, kallimale või mehele on kindlasti eriline ja eriliste kirjadega t-särk. Vali välja sobiv kujundus ja pühendus ja saadki endale erilise kingituse. Midagi sellist, mida mitte kellegil teisel ei ole. Kuid loomulikult võid hoopis endale siit mõne laheda valmis kujundusega t-särgi tellida, millega saad massist erineda.

Näitame 97 - 120 kokku 214 tootest
 • Naiste t-särk Sinu arvamus
  NTSsinuarvamus

  Vajad kingitust isepäisele naisele, kes ei hooli  eriti teiste arvamusest? Praktiline kingitus on naiste t-särk Sinu arvamus. T-särk on sobiv kingitus erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks. Vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi teeme meie sulle kõneka kingituse.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Sinu arvamus
  TSsinuarvamus

  Kui vajad praktilist ning humoorikat kingitust mehele, keda sageli teiste arvamus üldse ei huvita, siis meeste t-särk Sinu arvamus on just õige kingivalik. T-särk on äge kingitus erinevateks tähtpäevadeks (sünnipäev, jõulud jne.). Kujundus on valmis, sina vali õige t-särk ja trüki värvus ja edasi teeme meie sulle tugeva sõnumiga kingituse.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Väikesed diktaatorid
  NTSvaikeseddiktaatorid

  Kui otsid kingitust sõbrannale, kellel on väikesed lapsed või oma laste emale, siis naiste t-särk Väiksed diktaatorid on humoorikas kingiidee. See t-särk on sobilik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks, emadepäevaks või mõneks hoopis isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige t-särk ning trüki värvus ja edasi teeme meie sulle...

  15,99 €
 • Naiste t-särk Intelligentsus
  NTSintelligentsus

  Kui vajad asjalikule naisele praktilist samas tema (ja teiste) ajule rohkelt töödandvat kingitust, siis naiste t-särk Intelligentsus on väga kingivalik. See t-särk sobib kingituseks sünnipäevaks, jõuludeks, emadepäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige t-särk ning trüki värvus ja edasi teeme meie sulle...

  15,99 €
 • Naiste t-särk Ma ei vaidle...
  NTSmaeivaidle

  Kui vajad kingitust naisele, kes arvab, et temal on alati õigus, siis super kingiidee on naiste t-särk Ma ei vaidle... T-särk on hea kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk nign trüki värvus ja edasi teeme meie ägeda kingituse naisele, kes vaidleb meeleldi.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Black is my happy colour
  NTSblackhappycolour

  Kui otsid kingitust lähedasele või sõbrannale, kellele meeldib väga must värv, siis naiste t-särk Black is my happy colour on suurepärane kingiidee. See t-särk on praktiline kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või mõneks teiseks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särgi suurus ning trüki värvus ja edasi valmistame vahva kingituse, mis...

  15,99 €
 • Meeste t-särk Black is my happy colour
  TSblackhappycolour

  Meeste t-särk Black is my happy colour on praktiline kingitus mehele, kelle lemmikvärv on must. Selle t-särgi võid sõbrale või lähedasele kinkida sünnipäevaks, jõuludeks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särgi suurus ja trüki värvus ja siis saame meie teha teile sõnumiga kingituse.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Intelligentsus
  TSintelligentsus

  Meeste t-särk Intelligentsus  on praktiline kingitus, mis annab nii kandja, kui kõrvalseisjate ajule üsna palju tööd. Selle t-särgi võid sõbrale või lähedasele kinkida sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi teeme meie kingituse, mis treenib aju.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Kaks viga
  TS2viga

  Meeste t-särk Kaks viga on praktiline ja humoorikas kingitus sinu mehele. Selle t-särgi võid talle kinkida sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi valmib äge kingitus sinu mehele, mis toob muige suule ka kõigil teistel.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Sorry mehed...
  NTSsorrymehed

  Kui su sõbranna või lähedane on abiellumas ja sa otsid talle tüdrukuteõhtuks lahedat kingitust, siis naiste t-särk Sorry mehed... on väga hea kingiidee. Vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi teeme meie tulevasele pruudile kindla sõnumiga kingituse.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Sorry daamid...
  TSsorrydaamid

  Meeste t-särk Sorry daamid... on hea kingitus sinu abielluvale sõbrale, lähedasele poissmeeste õhtuks. Vali õige t-särk ning trüki värvus ja edasi teeme meie ägeda ja kindla sõnumiga kingituse.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Ma olen/olin kaine
  TSolenKaine

  Kui sinu tutvuskonnas on mõni mees, kelle üle sageli nalja heidetakse teemal, et täitsa kaine on ta harva ja sul on temale kingitust vaja, siis naljakas kingiidee on meeste t-särk Ma olen/olin kaine. T-särk on asjalik kingitus, mida sobib kinkida sünnipäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, vali välja t-särk ja kujunduse värvus ja edasi...

  15,99 €
 • Naiste t-särk Peo perenaine
  NTSpeoperenaine

  Kui otsid kingitust naisele, kellele meeldib pidusid korraldada, siis on naiste t-särk Peo perenaine väga lahe kingiidee. Võta see t-särk külla minnes kaasa või kingi näiteks sünnipäevaks või sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali õige t-särk ja trüki värv ja seejärel teeme meie vahva kingituse.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Peo peremees
  TSpeoperemees

  Kui otsid kingitust mehele, kellele meeldib sageli sõpru võõrustada, siis meeste t-särk Peo peremees on väga hea kingiidee. Võta t-särk külla minnes kaasa või kingi see sünnipäevaks - tegu on praktilise ja silmahakkava kingitusega erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks. Kujundus on valmis, vali sina vaid õige t-särk ja trüki värvus ja meie teeme sulle...

  15,99 €
 • Meeste t-särk Peoloom
  TSpeoloom

  Meeste t-särk Peoloom on humoorikas kingitus sinu sõbrale, kellele meeldib elu nautida ja palju pidutseda. See t-särk on sobilik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi valmistame meie pilkupüüdva kingituse, mis paneb muigama.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Kõige lahedam õde
  NTSlahedamode

  Kui otsid kingitust oma õele, siis pakume hea kingiideena välja naiste t-särgi Kõige lahedam õde. See t-särk on praktiline ja lustlik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundustöö on ära tehtud, sina vali välja õige t-särk ning trüki värvus ja edasi teeme meie kingituse, mis rõõmustab kindlasti sinu õde.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Kõige lahedam vend
  TSlahedamvend

  Kui otsid oma vennale praktilist ja lahedat kingitust, siis meeste t-särk Kõige lahedam vend on super kingiidee.  See T-särk on sobilik kingitus sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige t-särk, trüki värvus ja meie teeme kingituse, mis rõõmustab sinu venda.

  15,99 €
 • Laste T-särk Parim vend
  LTSparimvend

  Kui otsite poisile, kes on ühtlasi ka äge vend, lahedat kingitust, siis laste t-särk Parim vend on super kingiidee. See T-särk on sobilik kingitus näiteks sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundustöö oleme meie ära teinud, sina vali välja õige t-särgi suurus ja värv ning trüki värvus. Seejärel saame meie teha kingituse, mis paneb ühe poisi silmad särama.

  10,99 €
 • Laste T-särk Parim õde
  LTSparimode

  Kui otsid head kingitust neiule, kes kõigi muude asjade hulgas on ka äge õde, siis laste t-särk Parim õde on talle just vahva ja praktiline kingiidee. T-särk on sobilik kingitus näiteks sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundustöö oleme meie ära teinud, sina vali välja õige t-särgi suurus ja värv ning trüki värvus. Seejärel valmib kingitus, mis rõõmustab neiut...

  10,99 €
 • Fotosärk Reegel eluks
  SUBLIMA/PIXEL-araoleteine

  Kui otsid praktilist ja motiveerivat kingitust sõbrale või lähedasele, siis fotosärk Reegel eluks on väga hea kingiidee. Fotosärk on praktiline kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali särgi suurus ning trüki suurus ja seejärel teeme meie motiveeriva kingituse.

  15,00 €
 • Meeste t-särk Ohtlik huumorisoon
  TSohtlikhuumorisoon

  Kui sul on sõber või lähedane, kes hindab teravat huumorit, siis meeste t-särk Ohtlik huumorisoon on talle just see õige kingiidee.  T-särk on sobilik kingitus sõbrapäevaks või sünnipäevaks. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige t-särk, trüki värvus ja meie teeme sulle humoorikalt ohtliku kingituse.

  17,99 €
 • Fotosärk Wanted
  SUBLIMA/PIXEL-WANTED

  Kui vajad head ja praktilist kingitust inimesele, kes vaimustub Metsiku Lääne temaatikast, siis fotosärk Wanted on meie arvates talle väga hea kingiidee. Fotosärk on praktiline kingitus sõnnipäevaks, jõuludeks, isadepäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina tee veel mõned valikud ja siis valib äge fotosärk, mis külmaks ei jäta...

  15,00 €
 • Naiste t-särk Mul ei ole midagi selga panna
  NTSmidagiselgapanna

  Kui vajad kingitust naisele, kes sageli kurdab riiete vähesuse üle, siis naiste t-särk Mul ei ole midagi selga panna on talle naljakas kingiidee. Sobilik kingitus sünnipäevaks või sõbrapäevaks, aga ka jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali õige t-särk ja trüki värvus ja meie teeme kingituse, mis päästab murest, mida selga panna.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Näed naljakas välja....
  TSnaednaljakasvalja

  Kui otsid asjalikku ja humoorikat kingitust mehele, siis super kingiidee on meeste t-särk Näed naljakas välja... . See omapärase disainiga T-särk on vahva kingitus sõbrapäevaks, sünnipäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks või tähtpäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi valmistame naljaka ning ägeda disainiga...

  15,99 €

Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Infot