Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Siin on 214 toodet.

Lahe t-särk on parim kingiidee

Otsid head ja omapärast kingitust? Parim kingitus sõbrale, kallimale või mehele on kindlasti eriline ja eriliste kirjadega t-särk. Vali välja sobiv kujundus ja pühendus ja saadki endale erilise kingituse. Midagi sellist, mida mitte kellegil teisel ei ole. Kuid loomulikult võid hoopis endale siit mõne laheda valmis kujundusega t-särgi tellida, millega saad massist erineda.

Näitame 73 - 96 kokku 214 tootest
 • Meeste t-särk Oma vanuse juures...
  TSomavanusejuures

  Kui otsid kingitust elunäinud mehele, siis meeste t-särk Oma vanuse juures... on talle väga hea kingiidee. See t-särk on humoorikas kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali t-särk ning trüki värvus ja edasi teeme meie kingituse, mida kingisaaja uhkusega kannab ja mis paneb teised muigama.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Mittemidagiütlev
  TSmittemidagiytlev

  Ägeda disainiga, ent täiesti mõttelageda sõnumiga meeste t-särk Mittemidagiütlev on humoorikas kingitus mehele, kes hindab nalja. T-särk sobib kingituseks erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks (sünnipäev, sõbrapäev, jõulud jne.). Kujundus on valmis, sina vali õige särk ja trüki värvus ja edasi teeme meie kingituse, mis viskab nalja teiste inimeste,...

  15,99 €
 • Meeste t-särk Nõme kingitus
  TSnomekingitus

  Naljaka sõnumiga meeste t-särk Nõme kingitus on äge sünnipäeva kingiidee lähedasele või sõbrale. Selline sünnipäeva kingitus tõstab tuju nii kingisaajal, kui ka kõigil teistel. Kujundus on valmis, vali õige t-särk, trüki värvus ja seejärel teeme meie laheda kingituse, millega oma lähedast või sõpra üllatada.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Nädal
  NTSnadal

  Kui otsid kingitust naisele, kes armastab nädalavahetusi ja kurdab sageli nende kiire kulu üle, siis hea kingiidee on naiste t-särk Nädal. T-särk on praktiline kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või sõbrapäevaks. Kujundustöö on tehtud, vali õige t-särk ja trüki värvus (tegu on kahevärvilise kuundusega) ja seejärel teeme meie silmahakkava kingituse, mis...

  15,99 €
 • Meeste t-särk Nädal
  TSnadal

  Humoorika sõnumiga meeste t-särk Nädal on äge kingitus lähedasele või sõbrale. Humoorika sõnumiga t-särk sobib kingituseks sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks jne. Kujundus on valmis, vali õige t-särk, trüki värvus (tegu on kahevärvilise kujundusega) ja siis teeme meie kingituse, mida kingisaaja kannab rõõmuga ja mis tõstab kõigi teiste tuju.

  16,99 €
 • Meeste t-särk Ma ei jookse
  TSmaeijookse

  Kui otsid lahedat ning praktilist kingitust mehele, kes ehk pole spordiga kõige parem sõber, siis meeste t-särk Ma ei jookse on talle väga hea kingiidee. See t-särk on humoorikas kingitus sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali t-särk ning trüki värvus ja edasi teeme meie kingituse, mis hakkab silma ja tõmbab tähelepanu.

  15,99 €
 • Laste T-särk Vanim laps
  LTSvanim

  Laste t-särk Vanim laps  on lahe kingitus pere kõige vanemale lapsele. Ägeda kujundusega t-särk sobib kingituseks sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundustöö oleme teinud meie valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ning siis valmib pere vanimale lapsele vägev kingitus, mida ta uhkusega kannab.

  10,99 €
 • Laste T-särk Keskmine laps
  LTSkeskmine

  Laste t-särk Keskmine laps on äge ning silmahakkav kingitus pere keskmisele lapsele. See t-särk sobib hästi kingituseks sünnipäevaks, jõuludeks. Kujundustöö on tehtud, sina vali õige t-särk ja trüki värvus ning siis teeme meie omanäolise kingituse, mida pere keskmine laps kannab kindlasti suure uhkusega.

  10,99 €
 • Laste T-särk Noorim laps
  LTSnoorim

  Kui otsid kingitust lapsele, kes on oma pere noorim, siis vahva kingiidee on laste t-särk Noorim laps. See t-särk sobib kingituseks sünnipäevaks, jõuludeks, aga ehk hoopis mõneks peresiseseks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali õige t-särk ja trüki värv ning meie teeme kingituse, mida noorim laps kannab uhkusega nig muigel sui.

  10,99 €
 • Naiste t-särk Mul on uus dieet...
  NTSuusdieet

  Kui otsid praktilist, samas naljakat kingitust naisele, kes hindab huumorit ja ta ei karda ka iseenda üle nalja heita, siis väga hea kingiidee on naiste t-särk Mul on uus dieet... . See t-särk on vahva kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks. Kujundustöö oleme meie ära teinud, sina vali õige t-särk ja trüki värvus ning siis teeme meie kingituse,...

  15,99 €
 • Naiste t-särk Ma ei jookse
  NTSmaeijookse

  Naiste t-särk Ma ei jookse on äge ja silmahakkav kingitus naisele, kes pole spordiga just väga suur sinasõber. See praktiline, ent humoorika sõnumiga särk on lahe kingitus sünnipäevaks, aga sobib kenasti ka jõuluvana kingikotti. Kujundamine on tehtud meie poolt, sul tuleb valida t-särk, trüki värvus ning siis valmib lahe kingitus, mis tõstab tuju.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Kainus on haigus
  TSKainushaigus

  Kui otsid humoorikat ning praktilist kingitust oma sõbrale või lähedasele, siis meeste t-särk Kainus on haigus on super kingiidee. See t-särk on äge kingitus sünnipäevaks ja sobib suurepäraselt ka jõuluvana kingikotti. Kujundus on valmis, sina vali õige t-särk ja trüki värvus ning siis saame meie teha sulle kingituse, mida kingisaaja kannab uhkusega ja...

  15,99 €
 • Naiste t-särk Ema aastast...
  NTSemaaastast

  Praktiline ja armas kingitus emadepäevaks, sünnipäevaks või mõneks muuks sündmuseks on naiste t-särk Ema aastast... . Laheda disainiga t-särk on praktiline kingitus, mis ei jää märkamata. Kujundustöö on tehtud, sina vali t-särk, trüki värvus, lisa õige aastaarv ja siis teeme meie kingituse, mis paneb kingisaaja hingekeeled kindlasti helisema.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Isa aastast...
  TSisaaastast

  Kui otsid ägedale isale laheda disainiga kingitust, siis meeste t-särk Isa aastast... on just õige valik ja väga hea kingiidee. See t-särk on super kingitus sünnipäevaks, isadepäevaks või mõneks muuks tähtsaks päevaks või sündmuseks. Kujundustöö on tehtud, sina pead valima t-särgi, trüki värvuse ja lisama aastaarvu ja edasi teeme meie kingituse, mida...

  15,99 €
 • Naiste t-särk Emme alates...
  NTSemmealates

  Kui otsid praktilist kingitust oma emale või oma laste emale, siis naiste t-särk Emme alates... on väga hea kingiidee. See t-särk on hea kingitus sünnipäevaks, emadepäevaks või jõuludeks. Kujundustöö oleme teinud meie ära, sina vali vaid õige t-särk ja trüki värvus, lisa aastaarv ning siis teeme meie kingituse, mida iga emme uhkusega kannab.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Issi alates...
  TSissialates

  Tähelepanutõmbav ja praktiline kingitus isale sünnipäevaks, isadepäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks on meeste t-särk Issi alates... Kujundus on valmis, sina vali välja t-särk, trüki värvus ja kirjuta õige aastaarv ja edasi teeme meie kingituse, mida iga issi kannab uhkusega.

  15,99 €
 • Meeste t-särk ISA
  TSisakangelaneArmastus

  Kui otsid lahedat ning praktilist kingitust oma laste isale sünnipäevaks või isadepäevaks, siis meeste t-särk ISA on super kingiidee. Kujundus on valmis, vali õige t-särk ja trüki värvus ning siis saame meie teha sulle praktilise kingituse, mida iga isa kannab uhkusega.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Kasvatan poisse
  NTSkasvatanpoisse

  Kui otsid praktilist kingitust oma emale, oma laste emale või sõbrannale, kellel peres kasvavad poisid, siis naiste t-särk Kasvatan poisse on väga hea kingiidee. See t-särk on hea kingitus sünnipäevaks, emadepäevaks või jõuludeks. Kujundustöö oleme teinud meie ära, sina vali vaid õige t-särk ja trüki värvus ning siis teeme meie kingituse, mis kannab väga...

  15,99 €
 • Meeste t-särk Suurepärane isa
  TSsuureparaneisa

  Kui otsid lahedat ning praktilist kingitust oma laste isale sünnipäevaks või isadepäevaks, siis meeste t-särk Suurepärane isa on super kingiidee. Kujundus on valmis, vali õige t-särk ja trüki värvus ning siis saame meie teha sulle praktilise kingituse, mida iga isa kannab uhkusega.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Originaal
  NTSoriginaal

  Naiste t-särk Originaal on praktiline ja humoorikas kingitus emadepäevaks või sünnipäevaks. Koos laste t-särgi ja/või beebi bodyga Koopia moodustavad need vahva komplekti. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ning seejärel teeme meie kingituse, mis kindlasti rõõmustab ema südant.

  15,99 €
 • Laste T-särk Koopia
  LTSkoopia

  Kui oled isale valinud kingituseks meeste t-särgi Originaal, siis vali lapsele või lastele t-särk Koopia. See t-särk on loomulikult hea kingitus ka täiesti omaette, kingi see lapsele sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali õige t-särk ja trüki värv ning siis saame meie teha sulle silmahakkava kingituse.

  10,99 €
 • Meeste t-särk Originaal
  TSoriginaal

  Kui otsid oma laste isale ägedat ning praktilist kingituse sünnipäevaks või isadepäevaks, siis meeste t-särk Originaal on super kingiidee. Kujundus on valmis, vali õige t-särk ja trüki värvus ning edasi saame meie teha lustliku kingituse, mis kingisaajale kindlasti meeldib.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Ei kiirusta...
  NTSeikiirusta

  Kui vajad humoorikat kingitust naisele, kellel on vahel aja planeerimisega raskusi, siis naiste t-särk Ei kiirusta... on talle väga hea kingiidee. T-särk on lahe kingitus sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus töö oleme teinud meie, sina vali õige t-särk ja trüki värvus ja edasi teeme meie muigamapaneva kingituse.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Kuumem kui põrgu
  NTSkuumemkuiporgu

  Kui otsid kingitust naisele, kes on atraktiivne, kaunis ja silmapaistev, siis pilkupüüdev kingiidee on naiste t-särk Kuumem kui põrgu. See t-särk on hea kingitus sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks või mõneks hoopis isiklikuks tähtpäevaks. Kujundus on valmis, vali sina vaid õige t-särk ja trüki värvus ja siis teeme meie kingituse, mis hakkab silma.

  15,99 €

Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Infot