Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kui kiiresti ma oma tellitud kingituse kätte saan?

Kui mingeid tõrkeid ei teki, siis on sinu tellimus üldjuhul 1-3 tööpäevaga juba käes, juhul, kui sinu tellimus koosneb ainult paarist tootest!

Tegu on ühe peamise küsimusega, mis meile pidevalt esitatakse. Meie põhimõte tellimuste täitmisel on, et vähemalt kolme tööpäevaga peab tellimus meie poolt valmis olema ja välja saadetud (see ei laiene suuremahulistele tellimustele, kus tooteid rohkem kui viis)Kiired kingitused NetiKink e-poest


Kuid üldjuhul suudame tellimused ka kiiremini täita. Kui ei ole just aasta lõpp või mõni muu suurem püha kohe tulemas, siis põhilised tooted, mis on kohe meie laos olemas, saame juba tellimuse tegemise päeval valmis teha ja teele panna. Fotokruuside puhul on üsna tavaline, et ennelõunat tehtud tellimus saadetakse meie poolt juba õhtul ka välja. Ja siis on täiesti reaalne, et kingitus jõuab järgmisel päeval ka sinuni.


Mõningase viitega valmivad järgmised tooted:

  •  T-särgid, fliisid ja joped - kuna kõiki t-särke ja fliise pole meie laos, siis toome nad tarnija laost ja teeme ise trüki.
  • Peeglid ja ehtekarbid ja mõned võtmehoidjad - need tooted peavad vähemalt ühe öö kuivama.
  • Tooted, mille puhul oled valinud, et tahate eelvaadet - sellisel juhul saadetakse sulle meilile trüki kavand ja meie enne töödega ei jätka, kui olete meile vastanud. Kui kavandile tuleb vastus kiiresti, siis ei pruugigi mingit viivitust olla, kuid üldjuhul kulub keskmiselt siiski üks päev meil vastuse saamiseks.

Kuid ka nende viivituste korral - lähtume põhimõttest - maksimaalselt kolm päeva valmistamisele. Kohe, kui meil on tekkinud olukord, et me ei suuda mingil põhjusel sellest ajast kinni pidada, siis võtame sinuga ühendust ja lepime kokku, mida teeme. Kas saame midagi vahetada, kui toodet pole laos ja tarne on natuke pikem, kas ootate natuke kauem või kui vaja, siis tühistame ka tellimuse ja tagastame raha.

Kui sinu tellimuses on rohkem tooteid, siis võib kiiretel aegadel tellimuse käsitlemine pikemalt aega võtta. Võib lisanduda ka tarneaeg, kui meil endil piisavalt vastavaid toorikuid laos ei ole. Seega, suuremate tellimuste puhul on mõistlik meiega eelnevalt igaks juhuks ühendust võtta ja võibolla ka kogu tellimus e-poe väliselt vormistada.

Kuidas tellimuste käsitlemine toimub?


Tellimus võetakse ettevalmistamisele alles siis, kui makse on laekunud. Seni, kuni tellimuse makse pole laekunud, ei kontrollita laoseisusid ega ei valmistata ka kavandeid. Kui makse on laekunud, siis luuakse meie poolt juba vastavad trükifailid või tikkimis programmid ja vajadusel tarnitakse ka tooted. Sellest hetkest, kui tellimus meie poolt töösse võetakse saate ka mõned teavitused e-mailile:

  • Tellimus on ettevalmistamisel - alustati tellimuse ettevalmistamisega ja trükiks või tikkimiseks ettevalmistuste tegemisega. Sellesse staatusesse läheb tellimus juba siis, kui meil on ka näiteks t-särgid, joped, fliisid juba tellitud ja saame teha kavandeid. Üldjuhul, kui saate antud teavituse, siis kulub tellimuse lõplikuks valmimiseks juba vähem kui 24h. Üldjuhul üks/kaks tundi ainult.
  • Tellimus on saadetud - see staatus ja teavitus tähendab, et tellimus on juba kullerile üle antud või meie poolt pakiautomaati sisestatud.

Mul on oma kingitusega väga kiire - kas oleks võimalik veel kiiremini kätte saada?

Jah - on küll. Kõiki laosolevaid tooteid on võimalik tellida ka ootetööna meie Keila salongis. Lisandub küll ootetöö tasu 3EUR, kuid saate kohapeal toote valmis valida ja tehakse ka ootetööna kohe valmis. Kohapeal on võimalik ka pilte skänneerida, kui teil on pilt paberkujul ja samuti kujundajaga kujundust täpsustada.

Kui kiiresti kullerid kingituse kohale toovad?

Meie transpordi valikutes on hetkel järgmised kullerid:

  • SmartPost - üldjuhul on peale saatmist järgmise päeva õhtuks kohaleSina valid kingituse ja meie teeme selle valmis. Nii lihtne see ongi!
  • Omniva pakiautomaadid - üldjuhul on peale saatmist järgmise tööpäeva hommikuks kohal (pühapäeviti Omniva kullerid ei liigu)
  • Omniva postkontorid - üldjuhul on järgmisel tööpäeval kohal

Pakiautomaatidesse tellimuste viimisel arvestame alati sellega, et tellimus siiski ka samal päeval edasi liiguks. Seega hoolimata sellest, et teile tuleb teavitus saatmise kohta õhtul hiljem, on pakid juba varem meie kulleri poolt automaatidesse sisestatud, et SmartPosti või Omniva kuller need ka samal päeval edasi saaks toimetada.

Sina valid kingituse - ja meie teeme selle valmis. Nii lihtne see ongi!

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.