Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kingiideed isadepäevaks

Novembrikuu teisel pühapäeval tähistatakse isadepäeva nii meil Eestis, kui ka paljudes teistes riikides. Isadepäeval on tavapärane, et külastatakse perega kontserti või käiakse koos sportimas, minnakse üheskoos jalutama või istutakse peolaua taha. Isadepäeva mõte ju ongi süvendada isade ja laste suhteid ühiste tegevuste läbi. Ja loomulikult on isadepäev on aeg, kui lapsed tänavad isasid väikeste südamlike kinkidega neile jagatud hoole ja armastuse eest. Isadepäeval soovivad ka paljud emad oma abikaasadele midagi kinkida, et tänada neid toe ja abi eest ühiste järeltulijate kasvatamisel. Kui tunned, et lapse oma käega joonistatud isadepäevakaardile oleks juurde vaja üht väikest ent erilist ja meeldejäävat fotomeenet, siis oled just õiges kohas.

Kingitused NetiKink e-poest

 

Fotokruus isadepäevaks – ühtviisi nii lihtne kui ainulaadne kingitus

Fotokruus isadepäevaks on praktiline kingitusFotokruus on universaalne fotomeene, mis on muuhulgas ka suurepärane isadepäeva kingitus. Fotokruusi on lihtne ainulaadseks muuta – kruusile trükkimiseks sobib nii foto lapsest, perest või isast endast või hoopiski mõni vahva arvutisse skannitud lapse joonistus. Lisa juurde humoorikas lause või südamlik mõttetera ja kordumatu kingitus ongi sündinud. Tavasuuruses kruuside kõrval pakume ka suuremaid kruuse, mis isadele iseäranis sobilikud. Samuti leiad valikust pisut erilisemaid kruuse, millel on fotode jaoks kujundatud kena raam või millele trükitud pilt alles kruusi valatud joogi soojuse abil nähtavale ilmub. Kõik meie pakutavad fotokruusid isadepäevaks leiate Fotokruuside kategooriast.

 

Fotokell – vahva kingitus, mis rõõmustab iga isa

Rõõmusta isa tema tähtpäeval praktilise seina- või lauakellaga, millele saad trükkida perefoto või mõne isa hobidega seonduva pildi. Fotokell kingituseks isadepäevaksÜllata näiteks kirglikust kalamehest isa kellaga, millelt vaatab vastu tema ise oma suurima püütud kalaga. Või telli loodusehuvilisest isale isadepäevaks kell tema lemmiklooma pildiga. Kui soovid veidi stiilsemat lahendust või valida kellale kena fondiga maitsekalt kujundatud mõttetera või hoopiski humoorika lause, mille lugemine isale tööpäeva keskel muige näole toob.

 

Isa uus lemmik – fotoga T-särkIsadepäevaks maailma parima isa t-särk

T-särgid on isade lemmikriideese, selles ei kahtle vist mitte keegi. Fotoga T-särgile trükitavate ideede nimekiri on lõputu ja seetõttu on T-särk ühtaegu nii praktiline kui samas ka originaalne isadepäeva kingitus. Särgile trükkimiseks sobib ühthästi lihtne lause „Maailma parim isa“ kui meeleolukas perefoto. Kui sobivat pilti ei leia ja ükski lause ei tundu sobivat, uuri välja kuidas kirjutatakse sõna „isa“ erinevates keeltes ning saadki lihtsa fondi abil kujunda ühe tõeliselt omapärase T-särgi.

 

Fotopaneel või fotokivi – hea alternatiiv raamitud fotole

Isadepäeva kingituseks fotopaneel või fotokiviPakume laia valikut erinevaid fotopaneele ja fotokivisid, mis on kahtlemata sobilikud kingitused isadepäevaks. Fotopaneel on heaks alternatiiviks raamitud fotole ja sobib hästi kaunistama isa kontorilauda. Mitmeosalistele paneelidele saab paigutada mitu pilti või trükkida ühele paneelidest foto ja teisele mõni südamlik soov. Tavapärasest raamitud fotost erineb ka kiltkivist tahutud fotokivi, mis oma pisut rustikaalse väljanägemisega on igati sobilik kingitus mehele, vali vaid meie pakutavate hulgast sobivaim.


Rõõm väikestest asjadest

Kingitus ei pea olema suur ja ega harukordne. Isadepäeva kingitus võib väga hästi olla pisike igapäevaselt vajaminev asjake. Südamest tehtud kingitus võib olla näiteks kena võtmehoidja või lapike prillide puhastamiseks, pehme saunalina või matkakruus. Praktiline tarbeese leiab sageli kasutust ning meenutab igakord ka kinkijat, häid emotsioone ning ühiselt koosveedetud hetki.

Kingitus internetist - NetiKink