Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Fotokristall - kingitus igaks juhtumiks

 

 

 

Kuidas valmistatakse fotokristalle

Fotokristalid on spetsiaalsed klaasist tooted, kuhu spetsiaalse kile ja UV liimiga kantakse peale Teie pilt.  Teie saadetud foto prinditakse spetsiaalsele kilele, seejärel kile kuivab ja peale seda asetatakse Teie pilt spetsiaalse liimi abil klaasist kristallile. Antud liim on täiesti läbipaistev, kuid selleks, et ta kivistuks on vaja UV kiirgust. Seega pannakse Teie pilt ja kristall spetsiaalsesse UV lampidega varustatud seadmesse paariks minutiks. Peale seda on liim täielikult kivistunud ja noaga lõigatakse ära üleliigne kivistunud liim ja trükitud kile jäägid.

Kui see on tehtud, siis järgneb veel kristalli pesemine. Pesemiseks sobib kõige paremini tavaline Fairy.

Lühiülevaade valmistusest

Fotokristall NetiKink e-poest

Arvestama peab, et fotokristallidele kantud pilt jääb läbipaistev. Kui pilt on väga hele, siis jääb ta fotokristallil nähtav ainult teatud nurkade alt, kuid samas on mõnel see ka just sooviks olnud.

Fotokristall kui kingitus

Fotokristallid on väga huvitavad ja omapärased kingitused, mis sobivad paljude sündmuste puhul. Väga hästi sobivad nad erinevate heade stuudiofotodega ilusate meenete valmistamiseks. Väga levinud on näiteks pulmapiltidega fotokristallid, mida saab väga edukat kasutada kingitusena näiteks pruutpaari vanematele. Või ka kallimale meenutamaks antud sündmust.

Kuid samuti võib fotokristalidest valmistada väga huvitavaid ja omapäraseid kingitusi sünnipäevaks.

Vaadake kindlasti kogu meie fotokristallide valikut SIIN.

 

Kui aga kahtlete, kas Teie pilt läbipaistvana jääb ikka ilusti nähtav, siis soovitame kindlasti tutvuda ka meie fotokivide valikuga.

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.