Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Hommikumantlid

Hommikumantlid

Siin on 9 toodet.

Kingituseks tikandiga hommikumantel

Netikingi hommikumantlite valik on mitmevärviline ja saadaval on erinevaid suurusi. Ja kõige erilisemaks  teeb selle toote asjaolu, et sellele saab peale tikkida enda poolt valitud motiivi, nime või teksti. Kindel on see, et selline kingitus on täiesti originaalne ja teist samasugust maailmas ei leidu! Kui va...

Kingituseks tikandiga hommikumantel

Netikingi hommikumantlite valik on mitmevärviline ja saadaval on erinevaid suurusi. Ja kõige erilisemaks  teeb selle toote asjaolu, et sellele saab peale tikkida enda poolt valitud motiivi, nime või teksti. Kindel on see, et selline kingitus on täiesti originaalne ja teist samasugust maailmas ei leidu! Kui vajad abi omanäolise hommikumantli kujundamisel, siis ära pelga küsida abi. Meie pikaajalise kogemusega töötajad on suurima heameelega sulle nõu ja jõuga toeks!

Vähem
Rohkem
Näitame 1 - 9 kokku 9 tootest
 • Tikandiga luksulik puuvillane hommikumantel
  Palace

  Kui soovid oma kallist inimest üllatada kingitusega, mis on tõeliselt mõnus ja heaolutunnetloov, siis vali meie toodete seast tikandiga luksulik puvillane hommikumantel. See on hea kingitus jõuludeks, sünnipäevaks, pulma-aastapäevaks jne. Vali õige hommikumantel ja tikand sellele ning siis teeme meie kingituse, mis muudab ka kõige hallima päeva helgeks.

  129,99 €
 • Tikandiga hommikumantel Kõige parem mees
  VH61koigeparemmees

  Kui otsid oma mehele praktilist, samas luksuslikku kingitust, siis vali tikandiga hommikumantel Kõige parem mees. See hommikumantel on armas kingiidee sünnipäevaks, sõbrapäevaks või mõneks teie ühiseks tähtpäevaks. Vali välja tikandi värv, soovi korral lisa kõige parema mehe nimi ja siis teeme meie kingituse, mis su kallist meest rõõmustab.

  52,99 €
 • Tikandiga hommikumantel Kõige säravam naine
  VH61saravaimnaine

  Kui otsid oma kallile naisele praktilist, samas luksuslikku kingitust, siis vali tikandiga hommikumantel Kõige säravam naine. See hommikumantel on südamlik kingiidee sünnipäevaks, sõbrapäevaks või hoopis mõneks teie ühiseks tähtpäevaks. Vali välja tikandi värv, soovi korral lisa säravaima naise nimi ja siis teeme meie kingituse, mis paneb su armsaima...

  52,99 €
 • Luksuslik ülikerge hommikumantel tikandiga
  VH61

  Kerge Lightfiber on ülimalt pehme ja mõnusalt soe hommikumantel. Hommikumantel on mõeldud kasutamiseks luksushotellides ja kõrgema tasemega mõisahotellides, kus klientide ootused on hommikumantlile väga kõrged. Seega tooge endale koju luksust! Lightfiber hommikumantlid on eriti mugavad tänu erilisele kergusele. Antud hommikumantel kaalub ainult 1kg!

  45,99 €
 • Laste hommikumantel tikandiga (valge)
  VH1S

  Laste hommikumantel on mõnusalt pehme ja eriti mugav tänu kvaliteetsele kammitud puuvillale, millest laste hommikumantel on valmistatud.

  39,99 €
 • Valge hommikumantel tikandiga
  VH1/L/M/4

  Valge hommikumantel pakub  kõrgetasemelist mugavust, minimaalse investeeringu eest. Hommikumantel on mõnusalt pehme ja eriti mugav tänu kvaliteetsele kammitud puuvillale, millest hommikumantel on valmistatud.

  49,99 €
 • Violetne hommikumantel tikandiga
  VH11

  Meie pehmed hommikumantlid teevad iga kandja tuju rõõmsaks ja hommikud säravaks. Violetne hommikumantel pakub  kõrgetasemelist mugavust, minimaalse investeeringu eest. 

  59,99 €
 • Tumesinine hommikumantel tikandiga
  VH7

  Hommikumantel on mõnusalt pehme ja eriti mugav tänu kvaliteetsele kammitud puuvillale, millest hommikumantel on valmistatud. Sinine hommikumantel pakub  kõrgetasemelist mugavust, minimaalse investeeringu eest. 

  59,99 €
 • Tumepunane hommikumantel tikandiga
  VH9/10

  Bordoopunane hommikumantel pakub  kõrgetasemelist mugavust, minimaalse investeeringu eest. Hommikumantel on mõnusalt pehme ja eriti mugav tänu kvaliteetsele kammitud puuvillale, millest hommikumantel on valmistatud.

  59,99 €

Hommikumantlid

Infot