Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

 Kingitused sõbrapäevaks

Kingitused sõbrapäevaks

Siin on 111 toodet.

Kingitused sõbrapäevaks kallimale

Kingitus sõbrapäevaks NetiKink e-poest. Kui otsid kallimale tõeliselt meeldejäävat ja ainulaadset kingitust. Midagi, mis tekitab emotsioone. Siis on selleks kindlasti fotomeene. Meilt leiate suure valiku huvitavaid fotomeeneid nii lastele, naistele kui ka meestele. Lisaks palju teisi huvitavaid kingiideid. Sõbrapäevaks sobivad hästi erinevad fotokruusid, t-särgid, taskupeeglid, magnetid ja paju teisi tooteid.

Näitame 49 - 72 kokku 111 tootest
 • Suur ristkülikukujuline puidust külmkapimagnet Armastus
  HBFM03ARMASTUS

  Armastusest inspireeritud kujundusega külmkapimagnet on suurepärane kingitus Sinu kallimale. Kingi see sõbrapäevaks või teie aastapäevaks ja võid kindel olla, et isegi kui Sa ise pole tema lähedal, siis seda külmkapimagnetit nähes, meenud talle alati. Kujundus on valmis, lae üles oma pilt, soovi korral võid lisada ka mõne lühikese teksti ja edasi teeme...

  4,99 €
 • Suur puidust külmkapimagnet SÕBRAPÄEV
  HBFM03SOBRAPAEV

  Kas Sul on ka tunne, et kui oled koos oma kallimaga, siis on justkui kõik pusletükid õige koha peal. Kui jah, siis tee talle sõbrapäevaks külmkapimagnet kingituseks, mis edastab just sellise sõnumi. Kujundus on valmis, sina lisa vaid oma foto ja edasi valmistame meie vahva kingituse.

  4,99 €
 • Fototass Naerata iseendale
  TTAVNAERATAISEENDALE

  Kauni sõnumiga  "Ära unusta naeratada iseendale" fotokruus on armas ja praktiline kingitus lähedasele või sõbrale igaks tähtpäevaks, olgu saabumas sõbrapäev, sünnipäev või jõulud. Kujundus on valmis, sina pead valima fotokruusi, millele soovid, et kujunduse trükime ja edasi valmitame meie juba südamliku kingituse.

  5,99 €
 • Ristkülikukujuline puidust magnet Sinu fotoga KALLILE
  HBFM03KALLILE

  Sõbrapäevateemaline külmkapimagnet on hea kingitus just ennekõike sõbrapäevaks, ent sobib kinkida kallile inimesele ka kõikideks teisteks tähtpäevadeks. Kujundustöö oleme sinu eest ära teinud, lae vaid üles oma foto ja edasi valmib südamlik kingitus.

  4,99 €
 • Fotokruus MEIE KAKS
  TTAVMEIEKAKS

  Fotokruus Sinu ja kallima piltide ja nimedega on suurepärane kingitus armsamale sõbrapäevaks või teie ühiseks tähtpäevaks. Kujundus on valmis, sina pead üles laadima enda ja armsama foto ja teksti väljale teie nimed ja edasi valmistame meie südamliku, ent väga praktilise kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus Raske on olla ilus
  TTAVRASKEILUS

  Humoorika sõnumiga fotokruus Raske on olla ilus - super kingitus kaunile naisele, keda on õnnistatud ka naljasoonega. Valmis kujundatud fotokruus on hea ja praktiline kingitus kõikideks tähtpäevadeks, olgu tulemas jõulud, sünnipäev või mõni teine tähtis sündmus. Sina pead valima vaid tassi, kuhu kujunduse peale trükime. Kõik on väga lihtne!

  5,99 €
 • Fotokruus Parimad päevad...
  TTAVPARIMADPAEVAD

  Fotokruus Parimad päevad... on humoorikas kingitus kolleegile või mõnele sõbrale, kellele ei meeldi väga tööl käia ja kes armastab nädalavahetusi. Kujundustöö oleme sinu eest ära teinud, sina pead valima vaid fototassi, millele kujunduse trükime ning edasi valmistame meie juba muigamapaneva kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus MAAILMA PARIM SÕBER
  TTAVPARIMSOBER

  Kui sul on läinud elus nii hästi, et sul on vähemalt 1 väga hea sõber, siis anna ka temale sellest teada ja kingi talle Maailma parima sõbra fotokruus. Kujundustöö oleme sinu eest juba ära teinud, sina lae üles vaid sõbra foto ja meie teeme su sõbrale väga armsa ja sõbraliku kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus KAKS SÜDANT
  TTAVKAKSSYDANT

  Teie mõlema piltidega fotokruus on suurepärane kingitus sinu kallimale mõneks romantiliseks tähtpäevaks, olgu siis tegu sõbrapäeva või teie ühise aastapäevaga. Oleme kujunduse sinu jaoks valmis teinud. Sina pead üles laadima vaid teie kahe fotod, mille asetame kujundusel südamete sisse. Edasi saame meie valmistada südamliku kingituse, mis samas on väga...

  5,99 €
 • Fototass IMELINE ISELOOM
  TASSISELOOM

  Fotokruus tekstiga " Iseloom on mul imeline, teistel on närvid sageli nõrgavõitu..." - humoorikas kingitus inimesele, kes hindab nalja ja oskab olla ka irooniline iseenda suhtes. Kujunduse oleme sinu jaoks juba valmis teinud, pead valima vaid õige tassi, millele soovid, et kujunduse trükime. Seejärel valmistame meie muigamapaneva fotokruusi.

  5,99 €
 • Fototass MINU PARIMALE MEHELE
  TTAVPARIMMEES

  Armsa sõnumiga fototass MINU PARIMALE MEHELE on südamlik kingitus poisssõbrale/abikaasale sõbrapäevaks, pulma-aastapäevaks või teie ühisteks tähtpäevadeks. Kujundustöö oleme ära teinud, sina pead valima vaid tassi, kuhu selle kujunduse trükime ja edasi valmib südamlik kingitus.

  5,99 €
 • Fototass Musid, kallid, õhupallid
  TTAVOHUPALL

  Rõõmsavärviline õhupallidega fotokruus on tujutõstev kingitus lähedastele või sõpradele. Kujundus on valmis, sina pead valima vaid fototassi, kuhu peale trükime kujunduse ning üles laadima pildi, mille soovid kujundusele koos õhupallidega. Edasi valmistame meie sulle tujutõstva kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus I'm Hilarious...
  TTAVHILARIOUS

  Fotokruus kirjaga "I TRY NOT TO LAUGHS AT MY OWN JOKES BUT WE ALL KNOW I'M HILARIOUS" - - humoorikas kingitus inimesele, kes mõistab nalja ja julgeb ka iseenda üle nalja heita. Kujundus on valmis, sina vali vaid fotokruus, millele trükime kujunduse ja meie valmistame seejärel vaimuka kingituse.

  5,99 €
 • Kruus Elu on Ilus...
  TASSELUONILUS

  Fotokruus kirjaga "Elu on ilus! Naerata! Armasta! Naudi!"- positiivsustsüstiv kingitus. Sellise lihtsa, ent tabava, sõnumiga fototassiga on hea uut päeva alustada, nautides sealt seest teed/kohvi/piima/mahla. Kujundustöö on tehtud, sina pead valima vaid õige tassi, kuhu soovid, et kujunduse trükime ja edasi valmistame meie positiivse kingituse, kas siis...

  5,99 €
 • Loodustaustaga fototass KALLIMALE
  TASSLOODUSTAUSTAGA

  Loodustaustaga fotokruus KALLIMALE - südamlik kingitus kallile inimesele sõbrapäevaks või teie ühiseks tähtpäevaks. Kujundustöö oleme meie juba ära teinud. Sina vali õige tass ning lae üles just see õige foto, mille me saame paigutada kaunisse südamekujulisse raami, mida ümbritseb ilus loodustaust. Seejärel valmistame meie sulle kingituse, millest juues...

  5,99 €
 • Naiste sportlik t-särk SWEETEST GIRL
  TSSWEETESTGIRL

  Sportlik t-särk kõige armsamale neiule. Kui soovid oma tüdruksõbrale teha südamliku, ent praktilise kingituse, siis see t-särk on väga hea kingiidee. Lisa vaid neiu nimi ja meie valmistame sulle kena kingituse.

  14,99 €
 • Meeste sportlik t-särk CUTEST BOY
  TSCUTESTBOY

  Sportlik t-särk kõige nunnumale poisile. Kui soovid oma poisssõbrale teha südamliku, ent praktilise kingituse, siis see t-särk on väga hea kingiidee. Lisa vaid noormehe nimi ja meie valmistame sulle kena kingituse.

  14,99 €
 • FunniEST boy fotokruus
  ESTfunniest

  FunniEST boy fotokruus - kingitus väiksele, naljaninast noorhärrale. Eestist ja Eesti juubeliaastast inspireeritud fototass, kuhu Teie saate lisada oma foto. Äge kingitus väikesele mehele.

  5,99 €
 • SmartEST man fotokruus
  ESTsmartest

  SmartEST man fotokruus - kingitus kõige kallimale ja targemale mehele. Eestist ja Eesti juubeliaastast inspireeritud fototass, kuhu Sina saad lisada oma foto. Super kingitus mehele, kellel on Sinu südames eriline koht.

  5,99 €
 • CutEST girl fotokruus
  ESTcutest

  CutEST girl fotokruus - kingitus kõige nunnumale tüdrukule. Eestist ja Eesti juubeliaastast inspireeritud fototass, kuhu Teie saate lisada oma foto. Suurepärane kingitus väikesele neiule.

  5,99 €
 • SweetEST women fotokruus
  ESTsweetest

  SweetEST women fotokruus - kingitus kõige armsamale naisele. Eestist ja Eesti juubeliaastast inspireeritud fototass, kuhu Teie saate lisada oma foto. Suurepärane kingitus naisele, kellel on teie südames eriline koht.

  5,99 €
 • Stealing His Last name fotokruus
  stealinglastname

  SO...I'm stealing His Last name fototass - südantsoojendav kingitus tüdruksõbrale või naisele!

  5,99 €
 • I stole Her Heart fotokruus
  stoleheart

  I stole Her Heart fototass  - südantsoojendav kingitus sinu poisssõbrale või mehele!

  5,99 €
 • Me kanname oma sõpru südames... fotokruus
  sõprussüdames

  Me kanname oma sõpru... fotokruus on suurepärane kingitus Sinu sõpradele. Antud fototassi sobib kinkida kõigiks tähtspäevadeks, olgu tegu sünnipäeva, jõulude või sõbrapäevaga. See kingitus rõõmustab su sõbra südant ja seda tassi kasutades meenud igakord sina talle.

  5,99 €

Kingitused sõbrapäevaks

Infot