NetiKingi poolt valmistatud trükiga pusa

Toetasime Igale Lapsele Pere üritust

Meie väike toetus Igale Lapsele Pere üritusele

Kuna oleme väike perefirma, siis oleme väga valivad, mis üritusi ja organisatsioone toetame. Väga südamelähedased on kindlasti meile erinevad loomadega seotud teemad – võibolla on see ka osaliselt sellega seotud, et hetkel meie oma peres loomi pole. On ainult kalad – ja neid kohe mitu akvaariumi täit. Kuid kui meiega võeti ühendust ja küsiti ühte pusa Igale Lapsele Pere ürituse tarbeks, siis see tundus ka olevat kohe üks selline asi, millele võime selle pusa teha. Meie saime testida oma uut tehnikat pusa peal (seni oleme peamiselt t-särkidele ning muudele materjalidele trükkinud) ja üks head tegev inimene sai endale pusa, millega antud organisatsiooni paremini nähtavaks teha. Pusa on kohale juba jõudnud ja uus omanik sellega rahul.

Väikse firmana ei suuda me kõike ja kõiki toetada, kuid meile südamelähedasi asju me siiski toetame.

Mida sellel nädalal tegime

Endiselt oli nädala põhifookus veel erinevatel laste t-särkidel. Iga päev sai tehtud rühma või paari jagu erinevaid t-särke. Ikka lasteaedade rühmadele. Lisaks veel ka e-poe tellimused. Eriliste tellimustena sai tehtud ka nädala jooksul paar üsna lahedat nokamütsi – üks oli tehniliselt keeruline ja väga detailsete elementidega. Teine aga oli väga kaheti mõistetava sõnumiga :D. Lihtne – kuid samas väga lööv ja lahe kujundus. Meie poolt tegija jäi sellega igatahes väga rahule. Viimased kaks nädalat oleme olnud natukene vähendatud koosseisus, kuid loodetavasti järgmisest nädalast juba taas oma põhikoosseisus tööl.

Lähenev isadepäev

Kes ei tea, siis isadepäeva tähistatakse Eestis novembri kuu teisel pühapäeval. Ehk 2019 aastal on isadepäev 10. novembril. Sellega tähistame isadepäeva samal päeval, kui põhjamaad – sest ka Soome, Rootsi, Norra ja Taani tähistavad isadepäeva samal ajal. Kuid näiteks Lätis tähistatakse isadepäeva hoopis septembri teisel pühapäeval. Paljudes teisest riikides tähistatakse isadepäeva aga hoopis juuni kolmandal pühapäeval. Ja kuigi isadepäevani on veel aega – on tegelikult meil juba esimesed varajased tellijad juba kohal. Tellimused, mis viitavad, et need võivad olla juba mõeldud siiski isadepäevaks. Neid on veel vähe, kuid nad on siiski sellel nädalal juba silma jäänud. Meie jaoks meeldiv, et mõeldakse natukene pikemalt ette, mitte ei jäeta kõike viimasele minutile.

Uus kingiidee – eriline t-särk naistele

Üks uus kingiidee, mida tahame tutvustada – naiste t-särk Never mess… Lõbusa sõnumiga naiste t-särk Never mess… on hea kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks sõbrannale, õele või töökaaslasele. Kujundus on valmis, sina vali välja t-särk ning trüki värvus  ja seejärel saame meie teha laheda kingituse, mis ajab naerma.

Naiste t-särk Never Mess with ....

NetiKink kingituste e-poest

KIngitused ja kingid internetist - NetiKinkNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud, hommikumantlid tikandiga ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui teil endal ideid ei ole, siis oleme valmistanud suurel hulgal erinevaid nn valmis ideid – valmis kujundusi ja kingitusi, mille puhul saate lihtsalt valida endale meelepärase toote ja meie trükime vastava kujunduse. Selliseid häidi kingitusi leiate meie valmis kingituste kategooriast.  Lisaks oleme oma lehele pannud ka spetsiaalse filtri, mille abil on kiiresti võimalik leida vajaminevaks tähtpäevaks või huvi järgi lahe kingiidee.

Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses.

Kasutame oma töös maailmatasemel trükkitehnikaid, et pakkuda parimat ja kiiremat lahendust klientidele. Näiteks teeme presstrükki t-särkidele, pusadele ja polodele. Tikime väga paljudele toodetele. Uue tehnikana saame nüüd ka väga detailseid t-särgi kujundusi teha uue lasertehnikaga, mis võimaldab meil ka puuvillasele kangale valget värvi kasutada (varem see kahjuks võimalik ei olnud). Ka sublimatsioontrükis kasutame vaid maailma tasemel printereid, et oleksime kvaliteedis kindlad. Ka meie kasutatud tasside toorikud oleme eraldi välja valinud. Kuna kõige odavamate toorikutega on olnud piisavalt probleeme, siis me ei kasuta oma töös kõige maldama kvaliteediga nn ECO klassi toorikuid, mida aga kahjuks väga palju turul endiselt pakutakse. Selliste tasside puhul on tooriku omahind tõesti sentides ja nii pakuvad mitmed reklaamifirmad ka ainult 1-2 EUR eest tavalisi tasse, kuid kahjuks nende vastupidavus on äärmiselt nõrk. Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele parimat võimaliku hinna ja kvaliteedi suhet. Ja nagu meie tagasiside ning ka üha uuesti ostjate arv näitab – see suund on õige.

Sina valid kingituse ja meie teeme selle valmis – nii lihtne see ongi!