Erineva tehnikaga nokamütsid, mida valmistame

Järjest rohkem isadepäeva lainetel

Isadepäeva lainetel

Järjest rohkem oleme suundumas isadepäeva lainetele. Kui lasteaia rühmade t-särkide laine tundub selleks korraks läbi olevat ning jõulutellimused pole veel kätte jõudnud. Siis järjest enam annavad tellimustes tooni isadepäeva teemalised tellimused. Näha on tellimused, mis mõeldud isadele või vanaisadele. Meil on tore näha, et inimesed mõtevad ka ette ja ei jätta tellimist viimasele minutile. Kahjuks on ikka aasta lõpus väga palju neid, kes esitavad oma tellimused viimasel nädalal ja on siis üllatunud, kui tellimusega kauem aega võib minna. Kuid kuna meil tehakse iga toode eraldi valmis, siis võtab meil kahjuks tellimuste täitmine siiski aega. Tegu ei ole toodetega, mis kohe riiulist võtta ja ära saata.

Kingiideid isadepäevaks

Siinkohal jagame mõned kingiideed isadepäevaks:

Isadepäevaks tass - issi armastan sind... Tass – Issi armastan …

Soovid koos lastega nende isa üllatada isadepäeval kingitusega, mis oleks lapselikult armas? Meil on sulle hea kingiidee – tass Issi, armastan… . See armsa kujundusega kruus paneb isa südame kindlasti õnnest hüppama ja tema lemmikjook hakkab sellest kruusist kordades paremini maitsma. Vali välja õige tass ning trüki asukoht kruusil ja siis valmib südamlik kink.

Link tootele

Isal on alati õigus tass Kruus – Isal on alati õigus

Kui otsid isale praktilist ja humoorikat kingitust, siis pakume välga fototassi Isal on alati õigus, mis on vahva kingiidee erinevateks tähtpäevadeks (isadepäev, sünnipäev, jõulud jne.). Kujundus on valmis, sina vali välja õige fotokruus ja trüki asukoht tassil ja edasi teeme meie sulle kingituse, mis toob muige suule kõigile.

Link tootele

Saunalina kõige kallimale isale Saunalina – kõige kallimale isale

Kui soovid oma isa rõõmustada kingitusega, mis oleks praktiline ja samas hingekeeli puudutav, siis vali meie toodete hulgast saunalina Kõige kallimale isale!. See saunalina on suurepärane kingitus isadepäevaks, jõuludeks või sünnipäevaks. Vali välja saunalina, tikandi värvus ja siis teeme meie juba kingituse, mida isa suure rõõmuga kasutab.

Link tootele

NetiKink kingituste e-poest

KIngitused ja kingid internetist - NetiKinkNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud, hommikumantlid tikandiga ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui teil endal ideid ei ole, siis oleme valmistanud suurel hulgal erinevaid nn valmis ideid – valmis kujundusi ja kingitusi, mille puhul saate lihtsalt valida endale meelepärase toote ja meie trükime vastava kujunduse. Selliseid häidi kingitusi leiate meie valmis kingituste kategooriast.  Lisaks oleme oma lehele pannud ka spetsiaalse filtri, mille abil on kiiresti võimalik leida vajaminevaks tähtpäevaks või huvi järgi lahe kingiidee.

Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses.

Kasutame oma töös maailmatasemel trükkitehnikaid, et pakkuda parimat ja kiiremat lahendust klientidele. Näiteks teeme presstrükki t-särkidele, pusadele ja polodele. Tikime väga paljudele toodetele. Uue tehnikana saame nüüd ka väga detailseid t-särgi kujundusi teha uue lasertehnikaga, mis võimaldab meil ka puuvillasele kangale valget värvi kasutada (varem see kahjuks võimalik ei olnud). Ka sublimatsioontrükis kasutame vaid maailma tasemel printereid, et oleksime kvaliteedis kindlad. Ka meie kasutatud tasside toorikud oleme eraldi välja valinud. Kuna kõige odavamate toorikutega on olnud piisavalt probleeme, siis me ei kasuta oma töös kõige maldama kvaliteediga nn ECO klassi toorikuid, mida aga kahjuks väga palju turul endiselt pakutakse. Selliste tasside puhul on tooriku omahind tõesti sentides ja nii pakuvad mitmed reklaamifirmad ka ainult 1-2 EUR eest tavalisi tasse, kuid kahjuks nende vastupidavus on äärmiselt nõrk. Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele parimat võimaliku hinna ja kvaliteedi suhet. Ja nagu meie tagasiside ning ka üha uuesti ostjate arv näitab – see suund on õige.

Sina valid kingituse ja meie teeme selle valmis – nii lihtne see ongi!