Joogipudelite valmistamine NetiKingis

Läheneva õpetajatepäeva tegemised

Läheneb õpetajate päev

Läheneva õpetajate päevaga seoses on ka meilt rohkem otsitud ja ostetud ka kingitusi õpetajatele. Oleme kokku pannud lausa eraldi toodete kategooria (Kingitus õpetajale), erinevatest valmis kujundustega toodetest, mis meie arvates sobiksid õpetajale kingituseks. Kuna meile endile on kõige südamelähedasemateks matemaatika, keemia, füüsika, siis on ka need ideed vast kõige enam esindatud. Kuid kindlasti leiate ka muud huvitavat. Kui sind huvitab, kas nüüd hetkel veel jõuab midagi tellida – siis vastus on jah. Nädala esimeses pooles tehtud tellimused jõuavad veel ka saatmisega kohale. Kuid nädala teises pooles tuleks juba ise meie Keila salongi järgi tulla.

Kuid lisaks õpetajate päevale on lähenemas veel mõned huvitavad tähtpäevad. Mõne puhul oleks ju eriti lahe sõpra mõne meeldiva kingituse või tegevusega üllatada. Näiteks homme – 30. septembril on rahvusvaheline – Lollide küsimuste päev (Ask A Stupid Question Day). Mõelge, kuidas tööl või kodus mõni selline küsimus küsida, mida sa tavaliselt ei tee või oled kartnud pikka aega küsida. Või näiteks 4. oktoober on rahvusvaheline naeratamise päev – sellel päeval on kõige suurem ja parem kingitus, mis teha saad, kui naeratad inimestele.

Mida huvitavat tegime

Mida huvitavat sellel nädalal siis tegime? Ikka on veel lasteaia rühmade t-särkide tellimiste hooaeg ja neid sai päris mitu rühmatäit tehtud. Enamustes lasteaedades on septembris toimunud lastevanemate koosolekud ja paljudes kohtades on otsustatud, et võimlemisrühmad peaksid kandma samasuguseid t-särke. Nii olemegi valmistanud erinevaid t-särke nii lapse nime kui ka rühma nime ja logodega. Lasteaiarühma t-särkide puhul soovitame kindlasti küsida meilt erihinda, sest see on oluliselt soodsam, kui meie tavapäraste laste t-särkide hinnad. Kuid lisaks t-särkide tellimustele sai sellel nädalal teha ka üks suurem joogipudelite tellimus. Sisuliselt neljapäeva õhtul jõudsid toorikud meieni ja reede õhtul oli üks suurem ports trükiga joogipudeleid ka valmis. Siin on ka üks vahva pilt tegemise asjast:Joogipudelite valmistamine NetiKingis
Kuid lisaks erinevate tellimuste täitmisele saime sellel nädalal ka mitu erinevat valmis kujundust valmis. Näiteks sai läheneva isadepäeva vaimus valmis eraldi tassi kujundus koos tassialusega – Issi armastan ….

Isadepäevaks hea valmis kujundusega tass koos tassialusegaKuid uusi tooteid on veel – eks järge mööda tutvustame neid ka siin.

NetiKink kingituste e-poest

KIngitused ja kingid internetist - NetiKinkNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud, hommikumantlid tikandiga ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid sõbrapäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses.

Kasutame oma töös maailmatasemel trükkitehnikaid, et pakkuda parimat ja kiiremat lahendust klientidele. Näiteks teeme presstrükki t-särkidele, pusadele ja polodele. Tikime väga paljudele toodetele. Uue tehnikana saame nüüd ka väga detailseid t-särgi kujundusi teha uue lasertehnikaga, mis võimaldab meil ka puuvillasele kangale valget värvi kasutada (varem see kahjuks võimalik ei olnud). Ka sublimatsioontrükis kasutame vaid maailma tasemel printereid, et oleksime kvaliteedis kindlad. Ka meie kasutatud tasside toorikud oleme eraldi välja valinud. Kuna kõige odavamate toorikutega on olnud piisavalt probleeme, siis me ei kasuta oma töös kõige maldama kvaliteediga nn ECO klassi toorikuid, mida aga kahjuks väga palju turul endiselt pakutakse. Selliste tasside puhul on tooriku omahind tõesti sentides ja nii pakuvad mitmed reklaamifirmad ka ainult 1-2 EUR eest tavalisi tasse, kuid kahjuks nende vastupidavus on äärmiselt nõrk. Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele parimat võimaliku hinna ja kvaliteedi suhet. Ja nagu meie tagasiside ning ka üha uuesti ostjate arv näitab – see suund on õige.

Sina valid kingituse ja meie teeme selle valmis – nii lihtne see ongi!