Kui kiiresti tellitu kätte saab?

Tellimuse dvõetakse käsitlemisele peale makse laekumist! Erandjuhtudel oleme tellimused ka käsitlemisele võtnud ka varem, kuid sellisel juhul on tegu meie püsikliendiga ja oleme eelnevalt ka makse laekumises kokku leppinud.

Enamus trüki asju on meil endil laos olemas. See tähendab, et toode tehakse valmis ja pannakse teele üldjuhul juba järgmisel tööpäeval. Kuid erinevate üllatuste vältimiseks oleme öelnud kliendtiele, et 1-3 päevaga saame tellimuse teele panna.

T-särke me ise laos ei hoia ja need saame hulgimüüjalt. Sellest tulenevalt läheb nende valmistamisega rohkem aega. Tehes hommikul tellimuse ja makse, siis saame üldjuhul särgi sama päeva õhtul kätte ja saame selle ka järgmine päev teele panna. Kui tellimuse ja makse tegemise aeg jääb õhtule, siis saame särgi alles järgmise päeva õhtul üldjuhul kätte ja tellimuse saame teele panna sellele järgneval päeval.

Lisaks võib T-särkide puhul juhtuda, et konkreetset suurust või värvi pole kohe laos olemas. Kuigi meie tootevalikus on särgid, mis on praktiliselt alati laokaubana olemas juhtub aastas ikka korra, et selline juhtum tuleb. Sellisel juhul võtame Teiega kindlasti erladi ühendust ja lepime kokku edasises. Vajadusel oleme alati valmis ka tellimuse summa tagastama.

Alati võite meile helistada või e-maili eelnevalt saata, et üle täpsutada mõne konkreetse toote valmistamise aega.

Lisa kommentaar