NetiKink kingituste poe uuendused

Tegime NetiKingis uuendusi

NetiKingi uuendus

Tegime sellel nädalavahetusel NetiKingis mõningaid väiksemaid uuendusi. Suures piiris ei ole need uuendused tavakasutajale nähtavad, kuid serveri poolelt on nad siiski olulised ja ühtlasi muutus ka süsteem ise nüüd taas natukene turvalisemaks, sest mitmed vanemad lisad said nüüd uuendatud.

Seoses sellega – kui teil on NetiKingi kasutamisel ja tellimisel mingeid probleeme, siis andke sellest julgelt meile teada. Saame uurida ja vea kõrvaldada.

Teised nädala olulisemad tegemised

Kogu nädala osas on aga vast kõige suuremaks tegevuseks olnud lasteaiarühmade t-särkide tellimused. Neid on selle nädalaga juba üksjagu ka valmis tehtud ja üksjagu on saanud ka hinnapakkumisi teha. On olnud nii lihtsalt nimedega kui ka nime ja rühma logodega t-särke. Logodega t-särkide puhul on kindlasti taas suureks abiks meie uusim lasertehnika, mis võimaldab väga erilisi logosid meil trükkida. Kuigi vastupidavuse huvides üritame alati siiski kasutada vanemat – subliflocki – kuid nüüd saame logod ka selle tehnikaga väga täpselt välja lõigata.

NetiKink kingituste e-poest

KIngitused ja kingid internetist - NetiKinkNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud, hommikumantlid tikandiga ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid sõbrapäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.

Sina valid kingituse ja meie teeme selle valmis – nii lihtne see ongi!

Kingitused internetist – NetiKink