MTÜ IGALE LAPSELE PERE TOETUSKRUUS "EDULUGU"

Toeta Igale Lapsele Pere ühingut

Toeta Igale Lapsele Pere ühingut

Sellel nädalal panime ülesse ka ekstra uued toted Igale Lapsele Pere ühingu toetuseks. Hetkel on olemas neli erinevat fotokruusi versiooni, mida ostes annetame kruusi hinnast 5EUR Igale Lapsele Pere ühingule. MTÜ Igale lapsele pere missioon on toetada, tugevdada ja säilitada vanemlikust hoolest ilma jäänud laste turvalisust, heaolu ja inimväärikust. Nende visiooniks on see, et igal lapsel oleks turvaline ja terve pere.

Kõik nende toetuskruusid leiate SIIT LINGILT.

MTÜ IGALE LAPSELE PERE TOETUSKRUUS "TEE LAPSE SÜDAMESSE" MTÜ IGALE LAPSELE PERE TOETUSKRUUS "LUGU" MTÜ IGALE LAPSELE PERE TOETUSKRUUS "LAPSEVANEM" MTÜ IGALE LAPSELE PERE TOETUSKRUUS "EDULUGU"
MTÜ IGALE LAPSELE PERE TOETUSKRUUS “TEE LAPSE SÜDAMESSE” MTÜ IGALE LAPSELE PERE TOETUSKRUUS “LUGU” MTÜ IGALE LAPSELE PERE TOETUSKRUUS “LAPSEVANEM” MTÜ IGALE LAPSELE PERE TOETUSKRUUS “EDULUGU”

Muud huvitavat sellel nädalal

Aasta lõpp läheneb järjest kiiremini ja see on meil kõige paremini aru saadav tellimuste osas. Kui isadepäeva tellimused on juba siin mitu nädalat järjest suurenevas mahus e-poest tulema hakanud, siis juba on hakanud tulema ka jõulutellimuste päringud. Peamiselt on küsijateks lasteaia rühmad, kus aktiivsemad lapsevanemad juba praegu asju ajavad, mitte ei jäta kõike viimasele minutile.

Kuigi tellimustega on olnud ikka palju tegemist, oli meil mahti veel teostada ka mõned valmisideed isadepäevaks. Ideed, mida oleme leidnud kas Pinterestist või on meile muidu uus idee tulnud. Meil on kontoris palju erinevaid huvitavate tsitaatidega raamatuid, kus oleme nii mõnegi hea mõttetera endale kirja pannud. Midagi, mis kohe kutsub seda ka mõnele tootele lisama.

Mõned näited uutest toodetest, mis sellel nädalal sai tehtud:

SUUR FOTOKIVI KALLIS ISSI! SUUR FOTOKIVI KALLIS ISSI!

Kui soovid isale isadepäevaks ainulaadset ja silmapaistvat kingitust, siis hea kingiidee on suur fotokivi Kaliis issi! . See fotokivi on suurepärane kingitus ka sünnipäevaks või jõuludeks. Lae üles oma foto, meie paigutame selle ägeda kujunduse sisse ja siis valmib kaunis kingitus, mis paneb isa südame rõõmust heldima.

SAUNALINA KULDSETE KÄTEGA VANAISA SAUNALINA KULDSETE KÄTEGA VANAISA

Kui sinu vanaisa saab hakkama kõigega ning otsid talle head kingitust, vali meie toodete hulgast saunalina Kuldsete kätega vanaisa. See saunalina on hea kingitus vanavanemate päevaks, isadepäevaks, jõuludeks või vanaisale sünnipäevaks. Kujundus on valmis, sul tuleb valida saunalina ja teksti tikandi toon ja siis valmib praktiline kingitus, mis vanaisa kindlasti rõõmustab.

SUUR ÜMMARGUNE SEINAKELL ISAD JA POJAD SUUR ÜMMARGUNE SEINAKELL ISAD JA POJAD

Kui otsid isale või vanaisale silmapaistvat ning praktilist kingitust, siis suurepärane kingiidee on ümmargune seinakell Isad ja pojad. See seinakell on hea kingitus isadepäevaks, jõuludeks või sünnipäevaks. Lae üles pildid ja edasi valmib meie meistrite käe all väga lahe kingitus, mis poeb kingisaajale hinge.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingitusekssünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!