Kruus world best father - kingitus isadepäevaks

T-särgid maailma

Teeme t-särke tervele maailmale!

Praegusel hetkel on meil käsil üks keskmise suurusega t-särgi tellimus. Keeruline ja detailne kujundus, mille kokku leppimine võttis ka omajagu aega. Kuid nende t-särkide tegemisel jõudis meile järsku kohale, et tegu on arvatavasti meie esimese sellise tellimusega, mis läheb reaalselt üle maailma laiali. Need meie tehtud t-särgid lähevad täiesti kindlasti Euroopasse, Ameerikasse, Aafrikasse ja võibolla ka mujale. Taas tuli uhke tunne peale – nagu ka siis, kui näed telekas kuulsusel seljas meie t-särki või näed telesaate külalisele üle antavat kingitust, mis on meie tehtud. Väike asi kindlasti mõne jaoks, kuid meie pisikese ettevõtte ja töötajate jaoks on see siiski suur asi.

Kingitused isadepäevaks

Kuna isadepäev on praegu ikka lähenemas ja ka tellimustes on tooni andvad just isadepäeva kingitused, siis anname ka oma nädala tegemise postitustes alati väikseid soovitusi. Isadepäev on juba kahe nädala pärast – täpsemalt siis novembri teisel pühapäeval.

Kruus world best father - kingitus isadepäevaks

KRUUS WORLD’S BEST FATHER

Kui otsid isale lõbusat ja praktilist kingitust, siis vali meie toodete hulgast tass World’s best Father . See kruus on lihtsalt ideaalne isadepäeva kingitus, kui su isa hindab ja mõistab nalja. Kujundus on valmis, vali välja õige kruus, trüki asukoht tassil ja siis valmib tujutõstev kingitus.

Vaata toodet

Fotokruus isadepäevaks - isa lemmiklaps

FOTOKRUUS ISA LEMMIKLAPS

Humoorika sõnumiga ja lapse pildiga fototass Isa lemmiklaps on vahva kingitus isale sünnipäevaks, isadepäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Selline kruus tõstab tuju ja lemmikjook maitseb ka kindlasti kordades paremini just sellest tassist juues. Kujundus on valmis, sina vali õige tass, lisa foto ja edasi teeme meie muigamapaneva kingituse, mis isale meeldib.

Vaata toodet

Fotosärk isadepäevaks - olen parim isa

FOTOSÄRK OLEN PARIM ISA!

Laste piltide ja enesehinnanguttõstva sõnumiga fotosärk Olen parim isa! on suurepärane kingitus isale sünnipäevaks, isadepäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina lae üles kolm õiget foto ja vali välja särgi suurus ning siis teeme meie kingituse, mis tõmbab tähelepanu.

Vaata toodet

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingitusekssünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!