Rahvusvaheline naise tervise päev

Iga naise inimõigus, on õigus tervisele

Rahvusvahelise naise tervise päeva põhimõte on kinnitada, et õigus tervisele on iga naise inimõigus ning naisel on õigus elada tervislikku ela ja teha oma elu puudutavaid tähtsaid otsuseid ilma sunni, kuritarvitamise ja vägivallata. Samas on rõhutatud, et naise tervise probleemidele tuleb läheneda kompleksselt ehk meditsiinilised faktorid on tihedalt seotud sotsiaalmajanduslike, kultuuriliste ja poliitilistega. Iga-aastasel naise tervise päeval on tähelepanu all naise tervise parandamisega seotud probleemid ja takistused kõigis riikides, kusjuures eeskätt on vaatluse all naiste seksuaal-ja reproduktiivtervis. Iga aasta 28.maiks avaldab WGNRR ( Üleilmne Naiste Võrgustik Reprodukstiivõiguste Eest) üleskutse, mis õhutab kogu maailma rahvastikku konkreetsetele tegudele. Eestis on naise tervise päeva tähistatud vahelduva eduga 2000. aastate keskpaigast mitmesuguste üritustega: konverentsid, koristustalgutega, jooksu-ja võimlemisüritused, meelelahutusüritused jne

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!