NetiKingi nädala toimetused!

Lõpukingitused

Sellel nädalal valmistasime katkematult suurtes kogustes lõpukingitusi ja meeneid. Ja endistviisi on kõige populaarsemaks lõpukingituseks sussikotid, mis saavad kenad pildid ja tekstid peale. Tellimusi on palju ning kogused on suured, lõpukingituste hooaeg on haripunktis. Eelmisel reedel oli NetiKingi  kontor siginat-saginat täis. Meie töid ja tegemisi käisid uudistamas Keila Rukkilille lasteaia Sipelgate rühma väiksed usinad Sipelgad koos oma õpetajatega. Tundus, et põnev oli nii võõrustajatel kui külalistel. Tutvustatud sai kõiki masinaid ja nende tööd ning valmistati koos üks vahva pusle lastele. Lisaks lõpukingitustele sai tehtud mitmeid ettevõtete logodega tooteid nii uutele kui pikaajalistele klientidele, seega nii pressid kui tikkimismasin said usinalt tööd teha. Ning näha on, et suvi on saabumas kuna t-särkide tellimine on kasvanud hüppeliselt. Tellitakse nii ettevõtete sümboolikaga särke, spordiklubide logodega ning  muidugi ka  oma disainitud kujundusega  lahedaid särke, millega on võimalus eristuda teistest ning paista silma.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!