NetiKink e-poe kontor kolis

NetiKink kingituste e-poe kontor kolis

NetiKInk - kingitused internetist - uus kontori honeViimane nädal on olnud meie väiksel meeskonnal ülimalt kiire. Kõigepealt oli eelmisel nädalal emadepäeva tellimuste osakaal üsna suur ja teiseks toimus kogu see aeg vaikselt ka meie kontori kolimine. Täna võib lõpuks öelda, et meie kontor on kolitud – vähemalt vana kontor on täiesti tühi ja ka uues kontoris on esimesed seadmed taas juba tööle pandud. Õnneks ei kolinud me kuigi kaugele – jäime samale aadressile, Keila, Paldiski mnt 19 – kuid nüüd asume hoopis esimesel korrusel ja rohkem kui kolm korda suuremal pinnal. Vana kontor ja ladu jäid liiga kitsaks meile. Seoses uuele pinnale kolimisega on meil tõsine plaan ka 30.mail avada Keilas NetiKink salong-pood, kus kõiki meie pakutavaid fotomeeneid kohapeal vaadata ja tellida saab. Lisaks fotomeenetele tuleb sinna poodi müügile midagi muud ka, kuid see jääb esialgu veel üllatuseks. Seoses kolimisega võib olla, et paari päeva jooksul mõni tellimus võib natukene kauem aega võtta, kuid see viivitus jääb kindlasti meie lubatud tellimuste täitmise aja sisse. Sageli saadame samal päeval, ennelõunat tulnud tellimused välja juba õhtul, siis praegu läheb siiski veel päev aega. Kuid paari järgneva päevaga peaks ka kogu ülejäänud tehnika lõplikult uuesti paigas olema ja töös.

NetiKink kingituste e-pood

Südamekujulise sangaga erilised fotokruusid NetiKink e-poestNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.