Kinkepakendidid NetiKink kingituste e-poes

Kingitus, mis on kohe valmis kinkimiseks

Kinkepakend NetiKink kingituste e-poestKliendid on meilt mitmeid kordi küsinud, kas meie e-poest valitud tooteid saaks saata kingisaajale ka juba kinkepakendis, siis nüüd oleme oma poodi teinud antud võimaluse.

Valida on kuue erineva kinkepakendi variandi vahel, mille saate siis vastavalt ostukorvi lisada. Erinevalt tavapärastest kinkepakenditest sisaldavad meie pakutavad kingipakid ka täiendavaid tooteid, mis sobivad väga hästi kokku NetiKingi fotomeenetega (peamiselt fotokruusidega). Meie pakutavad kinkepakendid sisaldavad kinkekarpi, erinevaid teesorte, erinevaid šokolaade ning orgaanilisi Barebar batoone.

Teepakid on neljalt eri firmalt: SunLeaf, Legends, T Amore ja Bradley’s. Kõik teepakid on eraldi pakendatud ning kohe kasutamisvalmis.

Šokolaadid on Ungari firma Stühmer toodang. Kinkepakendites on valikus 100g šokolaaditahvlid (mitmed erinevad sordid) ja 9,5g mini piimašokolaadid küpsise tükkidega.

Barebar orgaanilised batoonid on gluteeni- ja laktoosivabad ning lisaaineteta. Valikus on neli erinevat sorti: punaste marjade batoon, kaneeli-õuna batoon, mustika-banaani batoon ja astelpaju-apelsini batoon.

Kui olete meie e-poest leidnud sobiva fotokruusi, siis tuleb ostukorvi lisada ka teile meelepärane kinkepakendi variant ja meie paneme Teie jaoks kokku tõelise üllatuskingituse. Võite selle lasta saata otse kingisaajale. Samas kui tellite  kinkepakendi endale, siis lihtsustub ka teie enda elu, sest eemaldades sellelt ümbrispakendi on kingitus kohe valmis üle andmiseks kingisaajale. Kuna me soovime, et kinkepakend jõuaks kingisaajani korrektselt, siis pakendatakse see eraldi karpi, mistõttu on transpordikulu suurem, kui lihtsalt tavaliste fotomeenete puhul.

Läheneva emadepäeva puhul on see mugav moodus saata kena fotomeene koos väikse üllatusega oma emale, kui ise kohale minna mingil põhjusel ei saa.

Kinkepakendid on eraldi tooted, mis tuleb eraldi ostukorvi lisada. Meie pakutavad kinkepakendid leiate eraldi kategooriast – Kinkepakendid.

NetiKink kingituste e-pood

NetiKink - kingitused internetist - erinevad transpordi võimalusedNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.