NetiKink avab homme Keilas oma väikse poe

NetiKink avab väikse kingituste poe Keilas

NetiKink kingituste e-pood KeilasViimane aeg on olnud meile väga kiired olnud. Nimelt oleme kolinud ja samal ajal ka otsustanud laieneda. Esimese sammuna avame homme väikse NetiKink salongi Keilas. Seda nii fotomeenetele, mida ka praegu pakume, kui ka uue alana Tee- ja kohvipoe, mis pakub erinevaid teesid, kohvisid ja ka maiustusi. Eesmärgiks on siis pakkuda Keilas kingitusi igaks juhtumiks. Lisaks huvitavatele tee ja kohvikomplektidele leiate meie poest ka huvitavaid ja omanäolisi Stühmeri maiustusi. Suurem enamus on sellised maiustused, mis eriti sobilikud kiire kingivajaduse katmiseks. Tee- ja kohvipoe osas loome ka uue e-poe, mis hakkab toimetama www.teejakohvipood.ee aadressil. Kuid praegustele NetiKingi klientidele, kes asuvad Keilas või Keila lähiümbruses – neil tekib nüüd parem võimalus ka reaalselt tooteid kohapeal vaadata ja klienditeenindajaga oma tellimuse üle arutada. Ka on kättesaamine nüüd mõnevõrra lihtsam, sest uus pood on avatud esialgu K-R kella 11-17-ni ja ka laupäeval 10-14-ni. Nii on võimalik oma tellimusele järgi tulla, ilma, et peaks aega eelnevalt kokku leppima. Hommsel avamise päeval oleme arvatavasti natukene kauem avatud. Ühtlasi on ka külastajatele mõningaid väikseid üllatusi. Kuna aega nappis ja palju uusi tooteid tuli juurde, siis kogu NetiKingi toodete valik veel meie salongis väljas ei ole – kuid kui on huvi, siis saame kohe tagant laost vastava näidise vajadusel tuua.

NetiKink kingituste e-pood

NetiKInk - kingitused internetist - uus kontori honeNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on nüüd ka oma väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.