Kuidas tänada ISADEPÄEVAL oma isa või vanaisa?

Kuidas tänada ISADEPÄEVAL oma isa või vanaisa?

Kingitus isale isadepäevaks NetiKink.eu e-poestIsadepäeva tähistatakse ülemaailmselt juba enam kui sada aastat. Meie siin Eestimaal tähistame seda sel aastal 13.novembril.
Päeva eesmärk on tänada isasid/vanaisasid nende tähtsa rolli eest peremudelis. Mõned lapsed on alles väikesed ja mõned suured, kel endalgi juba lapsed. Aga kingitus isadepäevaks on aktuaalne pea igas peres. Mida teha kingituseks sel aastal? Kuidas näidata isale/vanaisale oma tänutunnet? Mis oleks see, mis kingisaajal südame soojaks teeks?
Võimalusi on mitmeid. Meie Netikink e-poe poolt pakume kingituseks just selliseid tooteid, mis on omanäolised, meeldejäävad ja teevad rõõmu igale isale. Pakume kingituseks erinevaid fotomeeneid, mille disainimisel saad ise oma loovuse lendama lasta. Olgu siis kingituseks tass mõne lapse pildiga, kokapõll vahva ütlusega, soe nimeline fliis, soe sall vms. Valik on meil tõesti suur, tule vaata oma silmaga!

NetiKink kingituste e-poest

Kingitus isadepäevaks NetiKink e-poestNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.