Häid emotsioone tekitavad ISADEPÄEVA KINGITUSED

Häid emotsioone tekitavad ISADEPÄEVA KINGITUSED

Isadepäeva kingitused NetiKink kingituste e-poestIsadepäeva peetakse novembrikuu teisel pühapäeval ja sel aastal tähistame seda üheskoos 13.novembril.
See on päev, mil põhirõhk on suunatud just isadele ja vanaisadele, et neid tänutundega meeles pidada. See päev on oluline, et isade ja laste omavahelisi suhteid innustada. Seega on isadepäev hea võimalus isaga kokku saada eelkõige just neil lastel, kes kodust välja on kasvanud ja kes enam igapäevaselt isaga ei kohtu.
Isadepäevaks külla minnes on kombeks kaasa viia ka mõni lihtne ja meeldejääv, samas häid emotsioone tekitav kingitus. Mis on see kingitus, mis Sinu isale/vanaisale rõõmu võiks valmistada? On see vahva tass perepildiga, t-särk humoorika mõtteteraga, sall isa nimega, seinakell lastelaste pildiga?
Netikink e-pood pakub väga laias valikus erilisi, Sinu enda poolt disainitud isadepäeva kingitusi nii väikelaste isadele kui ka vanaisadele. Tule tutvu meie kingivalikuga!

NetiKink kingituste e-pood

Kingitused ja fotomeened internetist - NetiKinkNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures.

Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink e-pood on turul olnud juba alates 2009 aastast, kuid meie ettevõtte on tegutsenud  juba üle kümne aasta!

NetiKink poe poolt pakutavad tooted sobivad kingituseks nii isadepäevaks, emadepäevaks, sõbrapäevaks, sünnipäevaks, jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Kuid võite ka lihtsalt ise oma kodu kaunistada oma meelejärgi valmistatud toodetega.

Lisaks tavapärastele kingitustele on NetiKink kaudu võimalik Teil tellida ka soodsalt reklaamkingitusi väikefirmadele. Oleme keskendunud just väikestele kogustele ja nii on võimalik ka väikestel firmadel piiratud vahenditega oma partneritele head muljet jätta.

NetiKink kontor ja pood asub meil Keilas, kuid internetipoest saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Kes soovib aga tootenäidiseid kohapeal vaadata, siis meie salong Keilas on avatud T-R 11-17 ja L 10-14. Keila salong asub koos Tee- ja kohvipoega samades ruumides ning Teil on võimalik oma tellitud fotomeenetele ka teisi huvitavaid kingitusi juurde vaadata.