Kingitused isadepäevaks

Kingiideed isadepäevaks

Isadepäeva kingitused NetiKink kingituste e-poestNovembrikuu teisel pühapäeval tähistatakse isadepäeva nii meil Eestis, kui ka paljudes teistes riikides. Isadepäeval on tavapärane, et külastatakse perega kontserti või käiakse koos sportimas, minnakse üheskoos jalutama või istutakse peolaua taha. Isadepäeva mõte ju ongi süvendada isade ja laste suhteid ühiste tegevuste läbi. Ja loomulikult on isadepäev on aeg, kui lapsed tänavad isasid väikeste südamlike kinkidega neile jagatud hoole ja armastuse eest. Isadepäeval soovivad ka paljud emad oma abikaasadele midagi kinkida, et tänada neid toe ja abi eest ühiste järeltulijate kasvatamisel. Kui tunned, et lapse oma käega joonistatud isadepäevakaardile oleks juurde vaja üht väikest ent erilist ja meeldejäävat fotomeenet, siis oled just õiges kohas.

Fotokruus isadepäevaks – lihtne kuid ainulaadne kingitus

Üllatavad kingitused isadepäevaks NetiKink e-poestFotokruus on universaalne fotomeene, mis on muuhulgas ka suurepärane isadepäeva kingitus. Fotokruusi on lihtne ainulaadseks muuta – kruusile trükkimiseks sobib nii foto lapsest, perest või isast endast või hoopiski mõni vahva arvutisse skannitud lapse joonistus. Lisa juurde humoorikas lause või südamlik mõttetera ja kordumatu kingitus ongi sündinud. Tavasuuruses kruuside kõrval pakume ka suuremaid kruuse, mis isadele iseäranis sobilikud. Samuti leiad valikust pisut erilisemaid kruuse, millel on fotode jaoks kujundatud kena raam või millele trükitud pilt alles kruusi valatud joogi soojuse abil nähtavale ilmub.

Isa uus lemmik – fotoga T-särk

Isadepäevaks kingitused NetiKink e-poestKui vajad kinki, mis on ühtviisi nii meeleolukas kui ka praktiline, siis meeste t-särki valides oled õigel teel. Netikingi kaupluses on väga suur valik t-särke, mis sobivad igale eale, poisist vanaisani. Pakume erinevaid mudeleid, suurusi ja värvivalik on väga lai. Tule vali välja sulle sobiv mudel, anna teada, millist kujundust sa sellele soovid ja Netikingi pikaajalise kogemusega töötajad teevad sinu isee teoks. Olgu selleks siis t-särk naljapidiga, ettevõtte logoga, mõne motiiviga või lihtsalt kingisaajale olulise mõtteteraga. Kui endal parasjagu head mõtet pähe ei tule, küsi julgesti, ehk saame abiks olla ja pakkuda mõne omapoolse nägemuse toreda kingituse kujundamisel.
Meie lubadus on see, et Netikingist tulevad kingitused, mis pakuvad kingisaajale ainult häid emotsioone.

Fotopaneel või fotokivi – hea alternatiiv raamitud fotole

Kingitus isadepäevaks NetiKink e-poestPakume laia valikut erinevaid fotopaneele ja fotokivisid, mis on kahtlemata sobilikud kingitused isadepäevaks. Fotopaneel on heaks alternatiiviks raamitud fotole ja sobib hästi kaunistama isa kontorilauda. Mitmeosalistele paneelidele saab paigutada mitu pilti või trükkida ühele paneelidest foto ja teisele mõni südamlik soov. Tavapärasest raamitud fotost erineb ka kiltkivist tahutud fotokivi, mis oma pisut rustikaalse väljanägemisega on igati sobilik kingitus mehele, vali vaid meie pakutavate hulgast sobivaim.

Rõõm väikestest asjadest

Kingitus ei pea olema suur ja ega harukordne. Isadepäeva kingitus võib väga hästi olla pisike igapäevaselt vajaminev asjake. Südamest tehtud kingitus võib olla näiteks kena võtmehoidja või lapike prillide puhastamiseks, pehme saunalina või matkakruus. Praktiline tarbeese leiab sageli kasutust ning meenutab igakord ka kinkijat, häid emotsioone ning ühiselt koosveedetud hetki.

Kingitused internetist – NetiKink