Uued pusled NetiKink e-poes

Magnetpusle NetiKink kingituste e-pood - kingitused sünnipäevaks, isadepäevaks ja muudeks tähtpäevadeksUued pusled NetiKink e-poes

NetiKink kingituste e-poes on saadaval kaks uut tüüpi puslet – tegu on nimelt magentist pusledega. Üks on spetsiaalne südame kujuline pusle ja teine traditsiooniline A4 pusle.

Pusled on kingitused, mis sobivad paljudeks sündmusteks ja tähtpäevadeks. Nii on jõuludeks tellitud perepildiga puslesid ja sünnipäevaks sünnipäevalapsega puslesid. Magnetist pusle avardab aga veelgi pusle kasutamise võimalusi. Võite pusle panna näiteks lapsele külmkapi külge ja vaadata, kui kiiresti ta seal pusle kokku saab. Nii võite üllatada ka teisi sugulasi-tuttavaid erinevate tähtpäevade puhul. Kingitus ei pea olema alati pakitud ja kohe arusaadav, mis seal on – vahest võib ka teistsuguse üllatuse valmistada. Või hoopis pusle kaudu üllatusest teada anda. Võimalusi on palju ja pusle on halati väga huvitav kingitus.

Kuna läheneb suur isadepäev, siis vaadake kindlasti ka meie isadepäeva kingituste soovitusi.

NetiKink kingituste e-pood

NetiKink e-pood on ühe suurima valikuga fotomeenete ja kingituste pakkumisega tegelev e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid, tikanditega saunalinad ja käterätikud ja palju teisi huvitavaid ideid. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. NetiKink poe poolt pakutavad tooted sobivad kingituseks nii isadepäevaks, emadepäevaks, sõbrapäevaks, sünnipäevaks,  jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Kuid võite ka lihtsalt ise oma kodu kaunistada oma meelejärgi valmistatud toodetega.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult interneti põhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transpordi tasusid.