Oktoobris alates 25EUR SmartPosti ja Post24 transport tasuta NetiKink kingituste poes

Ostes 25EUR eest NetiKink poest on transport tasuta

NetiKink - kingitused internetist - erinevad transpordi võimalusedOktoobris on Teil kõigil võimalik soodsamalt oste sooritada NetiKink e-poes. Nimelt pakume kuni oktoobri lõpuni alates 25EUR ostudelt SmartPosti ja Post24-ga transporti tasuta. Kui soovite siiski Eesti Posti kulleriga või standardpakiga tasuta transporti saada, siis tuleb osta 50EUR eest.

Kuna isadepäev on lähenemas, siis on Teil võimalik nüüd soodsamalt ka isadepäeva kingitus endale tellida. Kui Teil pole veel ideed, mida kinkida isadepäevaks, siis vaadake kindlasti meie Kingitused isadepäevaks kingiideede lehekülge. Samuti oleme koondanud mitmed tooted eraldi kategooriasse – Isadepäevaks. Kuid kindlasti tasub tutvuda ka meie Uute toodete lehega, sest viimasel ajal on taas meie poodi lisandunud uusi tooteid ja lähiajal lisandub neid veelgi.

NetiKink kingituste e-pood

Kingitus ja kingitused NetiKink poestNetiKink e-pood on ühe suurima valikuga fotomeenete ja kingituste pakkumisega tegelev e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid, tikanditega saunalinad ja käterätikud ja palju teisi huvitavaid ideid. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. NetiKink poe poolt pakutavad tooted sobivad kingituseks nii isadepäevaks, emadepäevaks, sõbrapäevaks, sünnipäevaks,  jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Kuid võite ka lihtsalt ise oma kodu kaunistada oma meelejärgi valmistatud toodetega.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult interneti põhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transpordi tasusid.