Mõned uued kingitused NetiKink e-poes saadaval

kingitus raamatusõbrale NetiKInk e-poestUued kingiideed NetiKink poest

Meie tootevalikusse lisandusid paar uut toodet. Nimelt on nüüd võimalik raamatusõbrale kinkida koos raamatuga ka meeldejääv järjehoidja. NetiKink poes on nüüd saadaval kahte eri sorti järjehoidjaid. Võite kujundada (või lasta meil kujundada) meeldejääv järjehoidja, mis raamatusõbrale kindlasti ka Teid meenutab. Järjehoidjale võite lisada mõne ühise pildi, nime, või ka mõne lemmikmotiivi lemmikraamatust. Valik on lai. Kuid lisaks raamatusõbrale sobib antud kingitus kindlasti ka koolilapsele, kes selle abil koolis oma õpiku kergesti üles leiab.

Lisaks kahele eritüübilisele järjehoidjale on nüüd ka lisaks saadaval spetsiaalne lauamatt, mis sobib väga hästi näiteks koolilapsele kirjutuslauale või ka kabinetti, meenutamaks töisel hetkedel meeldejäävaid sündmuseid või peret.

Saunaseelikud NetiKink e-poes

NetiKink kingituste e-poodi on lisandunud kauued saunaseelikud, millele saate tellida oma soovide järgi tikandi. Paljud on kogenud saunas käies või ujulas olles, et tavalist saunalina endale ümber pannes on alati oht, et see võib lahti tulla ja maha libiseda ning panna inimese piinlikku olukorda. Sellele on lahendus olemas – saunaseelik – saunaseelikul on ülemises ääres kumm ja takjakinnitus, mis hoiavad saunaseeliku kindlalt ümber.  Seega on pikk saunaseelik suurepärane kingitus kõigile, kellele meeldib ujumas käia või palju saunatada. Pikka saunaseelikut tikitud nimega võib kinkida erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks (emadepäev, isadepäev, jõulud, firmaüritused jne.). Nimelise saunaseelikuga pole vaja karta, et see kellegi teise omaga vahetusse läheb, leiate oma saunaseeliku alati kerge vaevaga üles.

Kristallkaunistustega t-särgid

NetiKink kingituste poes on võimalik tellida endale huvitavaid kristallkaunistustega (rhinestones) t-särke. Trükime just  Teie soovide järgi särgile teksti spetsiaalsete termokristallidega, mida tuntakse ka kui Swarkovski kristalle (rhinestoned). Valikus on mitmes eri suuruses kristalle ja samuti ka erinevaid kristalli tüüpe.

Hetkel on võimalik küll ainult tekste tellida, kuid kui on huvi, siis tellimustöödena võime valmistada erinevaid kavandeid ja šabloone ka Teie enda kujunditest. Kui vastav soov olemas, siis võtke meiega eraldi ühendust.

Uued t-särgid võimaldavad kindlasti massist erineda. Otselink antud särkide juurde.

Kõik NetiKink kingituste poe uued tooted on näha meie UUTE TOODETE lehel.

NetiKink kingituste e-pood

Kingitus või kingitused internetist - NetiKinkNetiKink e-pood on ühe suurima valikuga fotomeenete ja kingituste pakkumisega tegelev e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid, tikanditega saunalinad ja käterätikud ja palju teisi huvitavaid ideid. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. NetiKink poe poolt pakutavad tooted sobivad kingituseks nii isadepäevaks, emadepäevaks, sõbrapäevaks, sünnipäevaks,  jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Kuid võite ka lihtsalt ise oma kodu kaunistada oma meelejärgi valmistatud toodetega.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult interneti põhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transpordi tasusid.

Kingitused internetist – NetiKink