Uued lainelise aknaga fotokruusid

Uued huvitavad fotokruusid

Lainelise aknaga fotokruusid on huvitavad kingitusedNetiKink e-poes on nüüd saadaval uued lainelise aknaga fotokruusid. Saadaval on musta-, sinist- ja punastvärvi tavasuuruses fotokruusid. Kuna antud fotokruuside valge aken pole sirge äärega, vaid laineline, siis lõpptulemusena valmiv kruus on väga effektse välimusega ja kunstipärane. Antud tassile sobiks ideaalselt mõni panoraampilt, aga kindlasti ka perepilt ja nii on võimalik teha väga omapärane ja kunstiline kingitus.

Fototasside maht on ca 330ml ja kõrgus on umbes 10 cm, läbimõõt 8cm. Valge akna mõõdud on kõrgus ca 7,5cm ja laius ca 15cm, Fotokruusid on vastupidavad ja trükk kauakestev. Soovitame kasutada käsipesu antud tasside pesemisel. Teie pilt ja tekst trükitakse tassile vastupidavas sublimatsioonitehnikas, see tagabki foto kõrge kvaliteedi ja püsivuse.

Meie uued tooted leiate UUTE TOODETE lehelt, kus ka teisi huvitavaid kingitusi.

Eripakkumine juulis

Meie uudiste lugejatele pakume juulis ka ühte erilist boonust – kasutades ostukorvis sooduskoodi NETIJUULI – siis saate oma tellimuse puhul 10% toodete hinnast alla. Antud kood kehtib kogu juulikuu. Kui Teil on juulis kingitust vaja, siis jätke antud kood kindlasti meelde.

NetiKink poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.