Huvitavad tähtpäevad juulis

Huvitavad tähtpäevad juulis

Juulis on üsna mitmeid huvitavaid üleilmseid pühasid, mille puhul võite oma töökaaslaseid või ka sõpru üllatada. Kindlasti pidage meeles ka oma kaaslastele olulisi tähtpäevi – olgu selleks siis sünnipäev, pulma-aastapäev, nimepäev või mõni muu isiklik oluline sündmus. Juuli erilistemaks pühadeks, mis meie meeskonnale silma on jäänud, on:

  • 2. juuli – üleilme UFO päev. Seda päeva tähistatakse kõige rohkem USA-s Roswellis, kus 2 juulil 1947 aastal kukkus alla teada olevalt esimene UFO (või siis ametliku versiooni kohaselt – ilmavaatlus õhupall). Päeva eesmärgiks on teavitada inimesi UFO-de ja muude Maa-väliste asjade ja olendite kohta. Kui Teie tutvusringkonnas on mõni UFO huviline, siis võite teda üllatada mõne UFO pildiga meenega. Lähemalt võite UFO päeva kohta lugeda näiteks Wikipediast.
  • 6 juuli – rahvusvaheline suudlemispäev.  19 sajandi Inglismaal leiti, et inimesed on unustanud, millist naudingut pakub üks lihtne suudlus, siis kehtestati aastas üks päev, mis oleks pühendatud suudlemisele. Seega on just see päev igati õige päev, kui oma kallimat suudelda.  Pange see päev enda kalendrisse kirja :).
  • 10. juuli – rahvusvaheline biitlite päev. Kas olete ansabli “The Beatles” fänn? Kui jah, siis vaadake, mis üritused ja tegevused toimuvad 10 juulil, sest just siis on rahvusvaheline biitlite päev, mida tähistatakse juba 2008 aastast alates.
  • 11. juuli – rahvusvaheline šokolaadi päev. Kui olete maiasmokk ja Teile meeldib šokolaad, siis on 11. juuli just Teile mõeldud. Šokolaadipäeva tähistamine on alguse saanud Prantsusmaalt ja eesmärgiks on erinevate šokolaaditoodete tutvustamine ja samuti šokolaadi võimalustest teavitamine. Kui sellel päeval Keilas vajate mõnda huvitavat šokolaadi, siis tulge kindlasti läbi meie salongist – Paldiski mnt 19. Võite osta meie poest huvitavaid Stühmeri maiustusi.
  • 13. juuli – üleilmne Rock’n’rolli päev. Kui biitlid pole just Teie stiil või pakub Teile ka rock’n’roll huvi, siis 13. juuli on põhjust tähistamiseks. Päeva eesmärgiks on teavitada inimesi, et rock’n’roll pole mitte lihtsalt muusika vaid elustiil.
  • 20. juuli – rahvusvaheline malepäev. Kui Teie tutvusringkonnas on mõni maletaja, siis sellel päeval võite neile õnne soovida ja miks ka mitte teha üks ühine malemäng. Malepäeval toimub üle ilma erinevaid üritusi ja ühiseid male turniire.
  • 31 juuli – rahvusvaheline süsteemiadministraatorite päev. 31 juulil võtke kaasa tort ja kingitused oma ettevõtte IT poistele ja olge valmis selleks, et võibolla sellel päeval arvutisüsteemid ei tööta just nii nagu peaks. Sest tegu on rahvusvahelise süsteemiadministraatorite päevaga (ka Sysadmin Day, SysAdminDay, SAD või SAAD) ja võibolla administraatorid tegelevad parasjagu tähistamisega.

NetiKink poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning NetiKink kingituste e-pood Keilaspalju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on nüüd ka oma väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.