Uued fotokruusid NetiKink.eu e-poes

Fotokruus on tore kingitus!

Kingituseks fotokruus netikink.eu e-poestOlgu saabumas isadepäev, sõbrapäev, jõulud või sünnipäev – fotokruus sobib kingisaajat rõõmustama pea igal tähtpäeval! Fotokruus on praktiline valik ning seda on lihtne sobiva foto või kirjaga kordumatuks muuta. Igat isa, ema või vanavanemat rõõmustab kingitus, millelt vaatab vastu on tema lapse või lapselapse foto. Lapse joonistatud ilus pilt võib kergesti kortsu minna, lase väikese kunstniku šedöövrid hoopiski kruusile trükkida. Nii saad lihtsa vaevaga valmistada toreda fotomeene endale või üllatuse pereliikmele. Firma sümboolikaga kruus on tore meene lojaalsele kliendile või kena kingitus ettevõtte töötajatele.

Kingi toreda pildi või humoorika sõnumiga fotokruus sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks või isadepäevaks!

NetiKink e-poes on nüüd saadaval mitmeid uusi fotokruuse, mida lähenevatel tähtpäevadel kinkida. Lisaks uutele fotokruusidele on laienenud ka T-särkide valik. Nimelt on T-särk Sporty nüüd saadaval nii meestele, naistele kui ka lastele. Seega on hea võimalus kogu pere varustada ühesuguste T-särkidega. Kõik meie uued tooted leiate Uute toodete lehelt. Kuna isadepäev on ka lähenemas, siis soovitame juba varakult mõelda ka isadepäeva kingiideede peale.

NetiKink poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.