Oktoobri lõpuni isadepäeva kingitused alates 20EUR tasuta kohale!

Isadepäevaks kingitused tasuta kohale

Kingitus isadepäevaks NetiKink e-poestKäes on sügis ning see tähendab seda, et meil on järjekordselt suurepärane võimalus näidata oma isale, et me hoolime temast. Novembrikuu teisel pühapäeval on ju Isadepäev. Kuidas sina selleks valmistunud oled? Kas Sul on olnud kiire elutempo juures aega sellele juba mõelda? Kui ei, siis saame kingivalikul Sulle abiks olla. Netikingi toodete seas on suur valik omanäolist kaupa, mis sobib just Isadepäeva kingituseks. Lisaboonus on see, et kingitused saab tellida interneti teel ning need saadame sulle postiga lähimasse postiautomaati.
Just nüüd on õige aeg valida välja kink oma kallile isale. Tule tutvu meie tootevalikuga ning ära jäta tellimist viimasele hetkele!
NB! Tellides kaupa vähemalt 20 euro eest, on oktoobri lõpuni transport Sulle SmartPosti ja Omniva pakiautomaatidega tasuta!

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.