Ülemaailmne tervisepäev

Selle aasta tervisepäeva teemaks on depressioon

Ülemaailmset tervisepäeva (World Health Day) tähistatakse igal aasta 7. aprillil alates 1950. aastast. Tervisepäev tunnustab Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) loomist ja pakub võimaluse igal aastal tõsta päevakorda ülemaailmse tähtsusega terviseteemasid. Eestis on üleilmset tervisepäeva peaasjalikult korraldanud Tervise Arengu Instituut. kuid kaasatud on ka teisi asutusi. Sel päeval saab kontrollida oma tervist, jagatakse teavet tervislike eluviiside kohta, korraldatakse võistlusi ja konkursse, toimub meelelahutusüritusi jne.

Seekordse tervisepäeva teemaks on depressioon. Depressiooni iseloomustab pikaajaline kurbus ja huvipuudus asjade vastu, mis tavaliselt rõõmu pakkusid. Tavaliselt käib see koos suutmatusega toime tulla igapäevategemistega, seda vähemalt kahe nädala vältel. Lisaks sellele iseloomustab depressiooni energiapuudus, isumuutused, kas unetus või pidev unisus, ärevus, keskendumishäired, otsustusvõimetus, rahutus, väärtusetuse- või süütunne või lootusetus, samuti mõtted enesetapust või enda vigastamisest. Depressioon võib jääda igaüks, samas on depressioon ravitav.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!