Nädala tooted-termostassid ja joogipudelid

Praktiline kingitus nii suurele kui väiksele!

Kevad on käes, ilma lähevad iga päevaga aina ilusamaks ning kevadisemaks. Alanud on õuehooaeg piknikute, grilliõhtute, tervisepordi ja aiatöödega.  Selle puhul on nädala toodeteks termostassid ja joogipudelid- praktilised ja vajalikud kingitus nii lapsele, noorele, täiskasvanule kui ka memmele-taadile. Kevade saabudes hakkavad inimesed aktiivselt liikuma palju kodust väljapool. Käiakse piknikutel, sportimas, aiatöödel, matkamas, ekskursioonidel jne. Pea alati on vajalik selleks puhuks kaasa võtta sooja jooki või  hoopis midagi jahutavat. Meie tootevalikust leiate nii termostasse kuuma joogi jaoks kui ka joogipudeleid värskendava joogi jaoks ning teearmastajatele oli valikus väga omanäoline toode-teepudel.

Termostasse on  väga hea kasutada piknikule minnes või aias grillides ja miks mitte ka tööd tehes. Mõnus kuum kohv või tee on alati käepärast ning mugavas tassis valmis joomiseks. Lisaks on kevad-suvisel perioodil võimalik termostasse ära kasutada ühe väga laialdase probleemi puhul-võitluses tüütute mesilaste ja putukatega, kes joogitassi kipuvad. Termostassiga on võimalik tänu suletavale joogiavale hoida putukad oma joogist eemal, nii võite alati südamerahuga nautida oma jooki ilma, et oleks vajadus putukaid joogist välja noppida ning pole vaja karta valusat üllatust sutsakana huulele. Kuna kevade saabudes hakkavad inimesed üha enam nautima jalgsi tööle minekut, on termostassid sellel perioodil eriti populaarsed tooted. Inimesed armastavad tööle jalutades hommikukohvi termostassiga kaasa võtta ning jalutuskäigul nautida kohvijooki.

Ilmade soojenemisega käib kaasa ka vedeliku suurem tarbimine, vesi on elu alus ning on hea kui seda on lihtne kaasa võtta ning tarbida.  Joogipudeliga on alati võimalus värskendav jook mugavalt kaasa võtta ükskõik kuhu parasjagu liikumas olete. Taadid-memmed saavad peenra või põllu äärde võtta kaasa vett, sportides on alati hea, kui joogipudel on käepärast, et janu kustutada ning piknikule ja matkama minnes saab joogipudeliga värskendava joogi mugavalt kaasa võtta. Joogipudeli kasutusvaldkond on väga lai ning selle tõttu sobib enda disainitud pildi ja/või tekstiga joogipudel kingituseks igaks tähtpäevaks igas vanused kingisaajale.

Teepudelid on äärmiselt erilised  kingitused igale teesõbrale. Tee on jook, mida armastatakse nii kuumalt kui külmalt tarbida. Teepudeliga saate valmistada nii tavapärast sooja teed kui ja jahedat teejooki.  Suvisel ajal on teepudel suurepäraseks abimeheks jäätee valmistamisel, kuna tee on võimalik tõmbama panna otse pudelisse ning lisades peale tee tõmbamist purustatud jää, ongi ideaalne jahutav ning värskendav suvejook ilma suurema vaevata valmis ning saate selle igale poole kaasa võtta. Klaasist teepudel on suurepärane kingitus igaks tähtpäevaks nii suuremale, kui ka väiksemale teesõbrale.  Teepudeli omanäolisus köidab tähelepanu ning enda pildi ja/või tekstiga saate teha teepudelist vahva isikupärase kingituse.

Mida ilusamaks lähevad ilmad, seda pikemalt viibitakse lastega õues. Lastega väljas liikudes on palaval ajal joogipudel lausa hädavajalik kaasav võtta, mänguväljakutel ja looduses liikudes tekib tahes tahtmata lastel janu ning soojal ajal on vajalik alati kosutav vesi käepärast hoida. NetiKingi tootevalikus on spetsiaalsed joogipudelid laste jaoks, joogipudelid on kõrrega, tänu millele saab laps juua jooki nii, et pudelit kallutades jook ümber ei lähe. Joogipudelid saab valmistada lapse lemmik pildiga ning nimega, nii ei ole kunagi muret, et pudel segi läheb kellegi teise pudeliga.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!