Oma pildiga t-särk NetiKink e-poest

Üks nädal veel jäänud…

Üks nädal veel jäänud…

Just nii hetkel mõtleme. – sest jõulukingituste põhilise tellimuste hooaja lõpuni on nüüd jäänud üks nädal. Ja kindlasti ka üsna väsitav nädal. Nagu ka see eelnev nädal on olnud. Nüüd oleme juba jõudnud ka nii kaugele, et mõnest suuremast tellimusest oleme juba ära öelnud. Kahjuks pole midagi teha – magada tahaks ka ja aasta lõpule iseloomulikult on ka igasuguseid laste üritusi kõigil hästi palju. Ning kui on valida töö või pere – siis tegelikult on tähtsam siiski pere. Kuigi praegu on meie poe jaoks vast üks kõige olulisemaid aegu, kus teeme põhiosa oma käibest, on pere siiski tähtsam. Seega, kes nüüd on ärganud ja küsinud rühmatäit kruuse või muidu tooteid, siis oleme hakanud nendest tellimustest ära ütlema. Kuid tänu sellele oleme jällegi e-poe tellimustega hetkel suhteliselt heas seisus. Hetkel lähevad enamus tellimusi siiski teisel päeval peale tellimust juba ka välja. Ehk suudame oma e-poes hoida endiselt seda taset, et tellimused välja vähemalt kolme tööpäevaga.

Eelmise nädala üks kõige ägedamaid tellimusi oli ühe pere pildiga t-särgid. Kasutasime seal taas uut laser tehnikat ja see tulemus tuli tõesti äge. Kuid kahjuks suutsime tellimuse enne ära pakkida, kui sellest pilti tegime. Tegu oli erinevate päkapiku piltidega, mis t-särkidele läksid. Kuid panime siia ühe teise t-särgi pildi – mis meile samuti kõigile kontoris muige näole tõi.

Kuid ka said eelmine nädal mitu asutust oma erilised tikanditega tooted kätte. Kus meie saime taas oma oskuseid logode digitaliseerimisega proovile panna. Muutume selles osas siiski aina osavamaks :).

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Väga erilised tooted on näiteks erinevad fotokristallid ja fotokivid, mis on ideaalsed asendused tavapärasele raamitud fotole. Võrreldes aastate taguse fotokristallide lahendusega oleme edasi arenenud ja pakume nüüd ka uusi ning teistsuguseid fotokristalle.
Juhul,  kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Samuti on meie lehel spetsiaalne filter, mille abil on võimalik kiiresti ja lihtsalt leida tooteid meie valmis kujunduste seast – leht, mis on kiiresti populaarsust kogunud kingituste otsijate seas.
Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid ja Venipaki kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid. Ja Keilas on võimalik kohapeal ka lausa ootetööna vahest oma tellimus kätte saada.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!