T-särgid netikink kingituste e-poest

Ja ongi läbi…

2019 aasta jõuluhooaeg on läbi

Ja ongi meie jaoks selleks korraks suurem jõulumöll läbi. Tellimusi tuleb, kuid nüüd juba tavapärases tempos. Viimane nädal on meie jaoks tegelikult olnud mitmes mõttes suurte muutustega. Nimelt oli reedel meie töötajal Birgitil mõneks ajaks viimane tööpäev. Nimelt hoolitseb tema Eesti iibe pärast ja läks nüüd välja teenitud puhkusele. Täname, et meiesuguste hulludega vastu pidas selle hooaja. Meie hakkame aga varsti kedagi uut asendajat otsima, sest kuigi oleme väiksed ikka, siis päris oma pere jõududest hetkel siiski enam ei piisa. Aasta alguses on plaan sisse viia mitmeid huvitavaid muudatusi meie toodete juures, mis loodetavasti ka meie klientidele meeldivad. Nimelt oleme tõdemuseni jõudnud, et päris tavalist pildiga tassi – ei taha enam teha. Võime seda loomulikult teha, kuid tahaks pakkuda veel rohkem lahendusi. Nii oleme enda jaoks juba mõningad asjad välja valinud ja varsti ei ole enam valikus lihtsalt pildi ovaalseks tegemine, mustvalgeks vms – vaid juba hoopis midagi muud.

Ka plaanime laiendada oma t-särkide ja pusade valikut, sest ka nende tegemine uue tehnikaga on tõeliselt lahe. Kuid need on sellised uued plaanid ja mõtted. Paljude jaoks on kindlasti veel hetkel küsimus – kuidas me nüüd lähenevatel pühadel töötame. Siin ka selle kohta info:

  • 23. detsember – teeme ära vahepeal tulnud tellimused ja paneme teele (kuid tuleb arvestada kindlasti transpordifirmade graafikutega ka – lisame need allapoole)
  • 27. detsember – teeme ära vahepeal tulnud tellimused – v.a t-särgid ja pusad, fliisid – sest ladu puhkab sellel päeval
  • 30. detsember – teeme ära vahepeal tulnud tellimused – ka t-särgid, pusad ja fliisid – saime kokkuleppele, et ladu on 30. detsembril pool päeva lahti. Seega saame vajalikud särgid kätte.
  • 31. detsember – puhkame 🙂

Natukene infot ka transpordi viiside osas.

Venipaki kuller – kahjuks ei soovita seda viimastel nädalatel kasutada. Sest tellimus jõuab teieni väga suure hilinemisega. Lihtsalt nemad töötavad ainult tööpäevadel ja kui on poolikud tööpäevad, siis nad ei pruugi jõuda teile pakki ära tuua.

SmartPosti graafik lähenevatel pühadel:

SmartPost eraldi midagi kahjuks teada andnud. Neilt on ainult info, et 24. detsembril teele pandud pakid jõuavad kohale hiljemalt 28. detsembril ja 31. detsembril teele pandud pakid hiljemalt 3. jaanuaril. Kuidas vahepeal toimub tühjendamine või täitmine nende poolt – kahjuks infot pole. Võimalik, et 24-26 detsember – nende poolt ükski pakk ei liigu.

Omniva liikumise gaarfik

Pakiautomaatide täitmist ja tühjendamist ei toimu ning postkontorid on suletud 24.–26.12.2019 ja 1.01.2020. Pühadele eelnevatel päevadel töötame lühendatud graafiku alusel. Vaata Omniva pakiautomaadi tühjendamise aegu siit.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Väga erilised tooted on näiteks erinevad fotokristallid ja fotokivid, mis on ideaalsed asendused tavapärasele raamitud fotole. Võrreldes aastate taguse fotokristallide lahendusega oleme edasi arenenud ja pakume nüüd ka uusi ning teistsuguseid fotokristalle.
Juhul,  kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Samuti on meie lehel spetsiaalne filter, mille abil on võimalik kiiresti ja lihtsalt leida tooteid meie valmis kujunduste seast – leht, mis on kiiresti populaarsust kogunud kingituste otsijate seas.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!