T-särgid NetiKink e-poest - kiiresti ja mugavalt internetist

Huvitavat jõulukingituste tegemise lainelt

Valmistame jõulukingitusi

Mida selle nädalaga ikka teinud oleme – vastuseks on ikka see sama – jõulukingitusi. Lisaks erinevatele huvitavatele e-poe tellimustele teeme ka suuremaid tellimusi, mis eraldi tulnud. Mitmele kollektiivile on saanud taas teha saunalinu. Üks suur tikanditega saunalinade tellimus on just valmis saanud. Reedel sai ka ühele lasteaiale kohale viidud ühed tikandiga saunalinad, mis olid ühed viimase aja kõige detailsema tikandiga. Keeruline logo ja mitmed eri värvid, mis ka osaliselt kattusid. Kuid õnneks on kogemusi juba piisavalt ja meie ise jäime tulemusega küll väga rahule. Lisaks sai päris mitme rühma ja klassi jagu erinevaid kruuse tehtud. Küll plastikust kruuse noorematele ja tavalisi valgeid kruuse vanematele lastele. Fotokruusid on tihti ühed enim ostetud kingitused lasteaedades ja koolides.

Kahjuks otsustasid sellel nädalal ühel hetkel kahjuks mõlemad meie printerid natukene tõrkuma hakata. Suhtleme hetkel USA-s asuva tehnilise toega, et probleemile lahendus leida. Printerid töötavad, kuid teatud kujundustega tulevad triibud sisse ja nii oleme pidanud uuesti printima asju. Nii on see meil natukene tempot alla võtnud. Kuid loodetavasti saame sellele ka lahenduse. Üheks võimalikuks põhjuseks pidi olema ühtede rullikute/rihma mustus – ehk tuleb otsida puhast piiritust ja sellega puhastada. Kuid puhta piirituse otsimisega selgus, et ega see nii lihtne olegi. Tavalises poes seda pole ja apteegist saab ka seda ainult retseptiga. Huvitav, kas perearst printerile meil retsepti kirjutab välja?

Positiivse poole pealt tegi eelmine nädal tuju rõõmsaks selline kiri postkastis:

Tänud. Sain juba fotokivid + kruusid kätte. Väga ilusad ja täpselt nagu ette kujutasin. Parim teenindus/hind Teie käest nagu alati :)) Teised ettevõtted saatsid kuupeale mind nii väikse tellimusega või esitasid arve juba 10 kruusi eest 300 EUR. :))

Meie jaoks igapäevane töö, kuid nagu selgub, siis paljud soovivad vaid suuri tellimusi. Meie oleme aga just keskendunud väikstele kogustele. Nii sai näiteks ka hiljuti ühele suurele asutusele ära öeldud, et 1000 magnetit meie kahjuks valmistada ei suuda. Tehniliselt vast isegi suudaksime, kuid aja kulu ja samuti meie hind ei oleks enam konkurentsi võimeline. Seega otsustasime kohe loobuda ja ütlesime, et ei esita ka pakkumist.

Lisaks – kes meie tegemistega rohkem kursis on, siis need vast teavad, et 12. septembril oli meil NetiKingi pood terve päeva maas. Ei saanud esitada tellimusi ja ka meie ei saanud midagi teha. Tegu oli täielikult Elkdata poolse probleemiga, mida meie ei saanud kuidagi mõjutada ega ka kiirendada. Kuna panime antud juhtumi kohta ka oma blogisse vastava postituse (seda saate lugeda siin: https://netikink.eu/blogi/serveri-probleemid-elkdata-veebimajutus-ee-ga ), siis nüüd oli info kuidagi ka Elkdata juhtideni jõudnud, et oleme nende teenuses pettunud. Tulemus – üleelmine nädal tehti mulle järsku kõne Elkdatast Tõnise poolt (kes vastutab ka partnersuhete eest) ja pakuti teha koos üks lõuna, et juhtunut selgitada. Ja nii saigi teisipäeval Telliskivi loomelinnakus üks väike ühine lõuna tehtud, kus mina sain täpsemat infot, mis septembris juhtus ja kuidas nad seda edaspidi plaanivad parandada. Lisaks – sain ka natuke aimu, millised on Elkdata edasised arengusuunad. Tänu sellele lühikesele kohtumisele hetkel kolimisele veel ei mõtle. Vaatame, kuidas edasi läheb. Mõned tulevased arengud on kindlasti ka meie e-poele vägagi kasulikud.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Väga erilised tooted on näiteks erinevad fotokristallid ja fotokivid, mis on ideaalsed asendused tavapärasele raamitud fotole.
Juhul,  kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Samuti on meie lehel spetsiaalne filter, mille abil on võimalik kiiresti ja lihtsalt leida tooteid meie valmis kujunduste seast – leht, mis on kiiresti populaarsust kogunud kingituste otsijate seas.
Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid ja Venipaki kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid. Ja Keilas on võimalik kohapeal ka lausa ootetööna vahest oma tellimus kätte saada.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!