NetiKink valmistatud nokamütsid

Tuleb, ei tule, tuleb, ei tule….

Viimase nädala uudiseid ja börside liikumisi jälgides vasardades peas üks küsimus – kas tuleb kriis või ei tule. Nii nagu Äripäeva ajakirjanikud kommenteerivad – turud käituvad täiesti ettearvamatult. Siiani olen olnud antud teeme suhtes üsna külmavereline, aga lõppenud nädalal tekkis üks mõte ja seeläbi üks mure – mis saab meie kaubatarnetest. Nimelt tänasel päeval on täiesti selgusetu, kuidas hakkab olema lähikuudel meie toorikute tarnete. Võimalikud on nii tarneaugud aga ka hinnatõus. Paljud Hiina tehased pn viiruse tõttu suletud olnud. Meie saame oma kauba peamiselt küll Euroopa ladudest, kuid sinna tuleb kaup Hiinast ning karta on, et tarneahela katkemise tõttu võib tekkida kaubapuudus. Mõned aastad tagasi tekkis lühiajaline tarneprobleem kõige tavalisemate valgete kruusidega (neid lihtsalt ei olnud Euroopas piisavalt). Tookordne võimlemine, et me suudaksime tellimusi täita, oli higistamapanev. Nüüd on tekkinud aga hirm, et saabuda võib deja vu, aga seekord karmimal kujul…

Kuid mis toimus meil kontoris eelmisel nädalal? Järjest rohkem ja rohkem tellitakse meilt erinevad t-särke ja pusasid – erinevaid tellimusi tuleb nii e-poe kaudu kui ka otse poest. Vaikselt, aga kindlalt need tooteartiklid lähenevad oma mahult tassidele. Lõppenud nädalal tegid tellimusei mõned meie püsikliendid, kellega oleme aastaid juba koostööd teinud.  See on alati suurim kiitus, kui klient on rahul ning tuleb tagasi.  Ehk nädal oli üsna töine, “vürtsi” lisasid meie noorsandid, kes mõlemad vähemal või rohkemal määral eelmise nädala kodus veetsid. Ei mitte karantiinis. Ikka täitsa kodumaalt leitud viirustega võideldes.

Üks natuke naljakas vahejuhtum ka. Nimelt on meie NetiKingi väikse kaubiku rehv tühjaks läinud. Nädala sees püüdsime seda täis pumbata. Selgus ka, et aku oli tühjaks saanud. Käivitusabiga saime masina tööle. Rehviga nii hästi ei läinud, sest tundub, et rehv on paigast ära vajunud. Otsustasin, et olgu, las siis hetkel olla. Oli vihmane ning niiske ilm ja ei hakanud varurehvi alla panema. Panin masina signa alla tagasi ja nii jäi. Kogu tööpäeva oli kõik korras. Ja siis öösel sain järsku kõne politseist. Selgus, et auto signa oli lolliks läinud. Ilmselt oli auti aku ikka suhteliselt tühi ja masina signalisatsioon karjus seetõttu iga natukese aja tagant. Pidin ennast soojast voodist külma öösse vedama, et probleem kõrvaldada. Vabandame ümberkaudsete majade elanike ees, kelle ööund meie “kapriisne prantslanna” tol ööl segas.

NetiKink – kingitus internetist

Kingitus emadepäevaks NetiKingistNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal
erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, võtmehoidjad, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Väga erilised tooted on näiteks erinevad fotokristallid ja fotokivid, mis on ideaalsed asendused tavapärasele raamitud fotole.
Juhul,  kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid emadepäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Samuti on meie lehel spetsiaalne filter, mille abil on võimalik kiiresti ja lihtsalt leida tooteid meie valmis kujunduste seast – leht, mis on kiiresti populaarsust kogunud kingituste otsijate seas.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Samas oleme võtnud suuna kvaliteedile, mitte kvanititeedile ja nii ei kasuta me kõige odavamaid toorikuid, sest meie kogemus on näidanud, et nende kvaliteed on liiga kõikuv.

Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie töötajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Lisaks leiate selat ka meie teise e-poe Mia24.ee tootevaliku. Ka Mia24.ee valikus on erinevaid kinkekomplekte, mis kohe ka saadaval meie poes. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta.

Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid ja Venipaki kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid. Ja Keilas on võimalik kohapeal ka lausa ootetööna vahest oma tellimus kätte saada.

Teie ideed, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!