NetiKink poolt valmistatud tikandiga hommikumantel

Pikk veebruar saigi läbi

Ja saigi veebruar läbi. Seekord oli kuu ju palju pikem kui tavaliselt 🙂 .  Kartsime hullemat, kuid nagu ikka – saime hakkama 🙂 . Võtsimegi veebruari, koos sõbrapäevaga, testina – kas ning kuidas saame kahekesi hakkama. Jah, olid mõned kiired päevad. Jah, just siis hakkasid ka masinad kohati streikima, nagu ikka (härra Murphy tuli küla). Aga suures pildis saime hakkama ja tulime toime.

Väga tihti soovitakse toodetele mitte just väga hea kvaliteediga fotosid. Kui vanasti küsisime klientidelt uut fotot või kui neil polnud, siis nad olid teadlikud, et nende pilt ei pruugi tootel väga hea välja näha, siis nüüd on mul tekkinud mõningased oskused pilte parendada. See omakorda on viinud selleni, et olgu kui kiire tahes, ma võtan aja ja parendan, sest enam mu käsi ei tõuse, et tootele panna halva kvaliteediga pilti. Aega kulub, ent ma ise olen hiljem palju rohkem rahul. See isiklik rahulolu on mulle oluline. Eesmärk pole kui iga hinnaga toode valmis teha vaid see, et klient jääks rahule.

Peale sõbrapäeva võtsime ette oma laoseisu täiendamise. Aastalõpp ja sõbrapäev muutsid meie laoriiulid hõredamaks ja tundus olevat just see õige aeg kaupa juurde võtta. Nüüd peab taas müüma hakkama. Kaubaga saabus ka spetsiaalne paber, millega saame vesipildid panna nüüd ka värvilistele küünaldele. Kuid miks mitte ka mõnele teisele tootele, mis palju pesus ei käi ja kuuma ka ei kannata. Saan taas katsetada.

Katsetasin lõppenud nädalal ka blotteri (lõikuri) uue tarkvaraga. Hetke seisuga jätame uue tarkvara siiski ootele, sest katsetuste käigus suutsin lahendada vana programmi mõningad probleemid ning hetkel saame vanaviisi jätkata ning ehk hoopis vaatame uue lõikuri.

Lõppenud nädalal panime ülesse siiski ka töökuulutuse, et leida abiline. Otsime meenete valmistajat. Ka siin blogis on info üleval. Kel huvi, tutvugu.

Eks näis, kuidas sellega läheb. Anname ka teile infot, kui miskit toimub.

NetiKink – kingitus internetist

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgalKingitused sõbrapäevaks NetiKink e-poest erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, võtmehoidjad, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Väga erilised tooted on näiteks erinevad fotokristallid ja fotokivid, mis on ideaalsed asendused tavapärasele raamitud fotole.
Juhul,  kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid emadepäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Samuti on meie lehel spetsiaalne filter, mille abil on võimalik kiiresti ja lihtsalt leida tooteid meie valmis kujunduste seast – leht, mis on kiiresti populaarsust kogunud kingituste otsijate seas.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Samas oleme võtnud suuna kvaliteedile, mitte kvanititeedile ja nii ei kasuta me kõige odavamaid toorikuid, sest meie kogemus on näidanud, et nende kvaliteed on liiga kõikuv.

Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie töötajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta.

Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid ja Venipaki kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid. Ja Keilas on võimalik kohapeal ka lausa ootetööna vahest oma tellimus kätte saada.

Teie ideed, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!