T-särgid Ruila Koolile Robootika võistluseks

T-särgid, t-särgid ja veelkord t-särgid

T-särkide tegemise lainel

See nädal on suuresti t-särkide tegemise lainel läinud. Sai tehtud sponsorlus korras Rakvere Gümnaasiumi Filmifestivalile t-särke – juba teist aastat. Lisaks on hetkel töös pea 100 särgi tellimus, kus ette läheb logo ja seljale suurelt kiri. Tegu on suhteliselt detailse logoga ja ilma lasertehnikat kasutamata poleks saanud me seda tellimust vastu võtta. See nädal märkasime ka, et tuleb varsti spetsiaalset valget tahma juurde tellida.

Ka oleme vaikselt edasi tegelenud meie e-poe arendustega. Varsti peaks meie e-poes olema võimalus toodete Facebookis jagamiseks, mis genereerib kohe spetsiaalse sooduskoodi jagajale. Vaja teha veel natukene tõlketöid ja siis võib selle lahenduse aktiiveerida.

Kaualubatud, täiendav kliendi pildile eriefekti pakkumisvõimalus (nt. vesivärvitud või sketsitud foto) on nüüd juba meie e-poes testimisel. Varsti on võimalik tellida valitud toodete juures spetsiaalne pildi muudatus ning muuta nii tavaline pilt väga eriliseks ja silmahakkavaks.  Kuna aga antud lahendused on juba keerulisemad, kui lihtsalt pildi ovaalseks või mustvalgeks tegemine, siis neid efekte saab tellida juba lisatasu eest. Kuid meie arvates  on saadud tulemus igati oma hinda väärt.

Kokkuvõtlikult – on olnud igati tegus nädal ja ka uus selline tundub ootavat. Hetke seisuga oleme saanud ka Harju KEK-ilt kinnituse, et meie majakompleksi lammutusluba on küll linnavalitusest võetud, kuid vähemalt aasta jooksul neil konkreetseid plaane veel pole ja majad püsivad nagu seni. Loodame, et nii on.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Väga erilised tooted on näiteks erinevad fotokristallid ja fotokivid, mis on ideaalsed asendused tavapärasele raamitud fotole.
Juhul,  kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Samuti on meie lehel spetsiaalne filter, mille abil on võimalik kiiresti ja lihtsalt leida tooteid meie valmis kujunduste seast – leht, mis on kiiresti populaarsust kogunud kingituste otsijate seas.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta.

Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid ja Venipaki kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid. Ja Keilas on võimalik kohapeal ka lausa ootetööna vahest oma tellimus kätte saada.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!