Erilised kruusid - fotomeened, mis reklaamkingitusteks sai tehtud

Robotid tulevad….

Robotid tulevad …

Küll veel mitte meie ettevõttesse 🙂 Kuid sellel nädalal sai tehtud lausa kahele rühmale robootika võistlusteks t-särke. Kahjuks taas pilte veel ei jaga siin blogis, kuid tulemused tulid taas üliägedad. Ja nagu kuulsime, siis meie pakkusime konkurendist ligi kaks korda odavamat hinda. Samas eriline trükk nii ees kui ka seljal – ja tõesti väga detailne. Seda juba tavalise presstrükiga teha ei ole võimalik. Kuid kindlasti jagame neid pilte mõne nädala pärast ka siin blogis.

Kuid pressid saavad kõvasti vatti, vaja ikka tasse teha, nii et mõtleme ka uue täiendava tassipressi peale. Ja ligi sada t-särki logodega ootab tegemist. Kui veel nädala sees oli mõte, et peale sõbrapäeva hakkame uut inimest juurde otsima, siis kahjuks on nädalavahetusega plaanid radikaalselt muutunud. Nimelt selgus, et Harju KEK-ile väljastati kompleksi lammutusluba, kus ka meie tegutseme – see info tuli meile suure üllatusena. Ehk hetkel puudub meil igasugune info, kui kaua oma praegustes ruumides saame jätkata. Seega ei hakka uut kolleegi otsima, sest pole üldse kindel, millal ja kuhu uued ruumid leiame ning millal üldse kolima peame. Võibolla on aega veel aasta, kuid see võib juhtuda juba mõne kuu jooksul.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Väga erilised tooted on näiteks erinevad fotokristallid ja fotokivid, mis on ideaalsed asendused tavapärasele raamitud fotole.
Juhul,  kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Samuti on meie lehel spetsiaalne filter, mille abil on võimalik kiiresti ja lihtsalt leida tooteid meie valmis kujunduste seast – leht, mis on kiiresti populaarsust kogunud kingituste otsijate seas.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta.

Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid ja Venipaki kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid. Ja Keilas on võimalik kohapeal ka lausa ootetööna vahest oma tellimus kätte saada.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!