Joogipudelid erilise kujundusega NetiKink e-poest

Sõbrapäev hakkab lähenema

Sõbrapäeva kingituste tellimused

Vaikselt aga kindlalt läheneb sõbrapäev ja seoses sellega suureneb ka erinevate sõbrapäevateemaliste kingituste osatähtsus meie tellimuste seas. Meie oleme endiselt seisukohal, et sõpru tuleb meeles pidada terve aasta jooksul. Lõbus on ju sõpra üllatada suvalisel päeval ägeda, isikupärase ja meeldejääva kingitusega. Seda ta oodata ei oska ning seda suurem on rõõm. Kuid kui juba eraldi sõpradele ja kallimatele päev on loodud, siis saab neid ka sellel päeval üllatada ja rõõmustada. Parim kingitus on kindlasti koosveedetud aeg, aga tore ja südamesttulev kingitus on selle juures kindlasti boonus.

Ka meie koostööpartnerid on teinud sõbrapäeva ettevalmistusi ja pakuvad oma lehtedel meie tooteid. Ootame põnevusega, kui suured seekordsed tellimused saavad olema.

Aga lõppeb taas töine nädal.  Pikaajalisele kliendile tegime suure kasti täie joogipudeleid. Kui nende soovid on veidi muutnud ja järgmiseks korraks peame veidi tootearendust tegema, et kliendi soovi 100% täita. Laserprinter saab taas tööd. Leida tuleb ka uued pudeli toorikud. Tööd jätkub…

Kui eelmisel nädalal oli palju t-särke teha, siis sellel nädalal oli t-särkide osas hoopis rahulikum. Kuigi tänu sellele, et lapsed kasvavad, siis ikka ja jälle tuleb mõnele tuttavale lasteaiarühma särke juurde teha, et mudilastel oleks seljas sobiv suurus, mitte nabapluus.

Tegime MTÜ-le Kagu-Eesti Lasterikkad mõned tassis nende soovitud kujundusega, et nad saaksid oma liikmeid ürituste ajal üllatada. Erinevaid soove toetamiseks saabub pidevalt ja valikut teha on suhteliselt keeruline. Esimesena vaatame alati, kas toetatav üritus või ühing kattub meie väärtushinnangutega. See on üks kõige olulisemaid faktoreid – toatame, mis meile on südamelähedane. Teatud eelis võib olla ka veel asjaolu, kui üritus on seotud Keila või selle lähipiirkonnaga. Erinevad pakkumised (Facebookis kajastus, kuskile lisatakse meie bänner), see ei ole meie jaoks üldjuhul üldse määrav. Pigem siiski kas see kattub meie mõtetega ja soovidega ning tegelikult ka see, kuidas on üldine suhtlus. Vahel saab määravaks väga väike asi…

 

 

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgalKingitused sõbrapäevaks NetiKink e-poest erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Väga erilised tooted on näiteks erinevad fotokristallid ja fotokivid, mis on ideaalsed asendused tavapärasele raamitud fotole.
Juhul,  kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid sõbrapäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Samuti on meie lehel spetsiaalne filter, mille abil on võimalik kiiresti ja lihtsalt leida tooteid meie valmis kujunduste seast – leht, mis on kiiresti populaarsust kogunud kingituste otsijate seas.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta.

Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid ja Venipaki kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid. Ja Keilas on võimalik kohapeal ka lausa ootetööna vahest oma tellimus kätte saada.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!