Toetasime Kagu-Eesti Lasterikkaid

Ja nagu ikka juhtub see just kõige kiiremal ajal….

Ja nagu ikka juhtub see kiirel ajal

Just selline oli meie mõte reedel. Sest just siis otsustas meie tikkimismasin, et lõpetab meiega ajutiselt koostöö. Vähemalt me siiralt loodame, et ajutiselt. Spetsialist peaks esmaspäeval vaatama tulema, et mis siis täpsemalt juhtus. Ühtäkki hakkas masin tegema imeliku häält ja tõmbas niidi pusasse. Puhastamised ja sättimised, silitamised ja ähvardamised kahjuks ei aidanud. Natukene töötab, kuid siis on jälle tõrge. Probleemid olid endised ja nii ei jäänud muud üle, kui ajutiselt tikkimistööd nädalavahetuseks seisata. Esmaspäeva hommikul selgub täpsemalt mis ajal meie tubli tehnik saab tulla ja masina üle vaadata. Ja asi juhtus just siis, kui sõbrapäeva tellimusi muudkui tiksub. Erinevad trükised ja t-särgid saame hetkel ka ära teha, kuid tikanditega saame loodetavasti edasi minna esmaspäevast. Kusjuures reedel oli Piret ühele kliendile just lubanud, et kui Murphi ei sekku, siis läheb reedel tema tellimus teele. Nagu näha – sekkus sellel korral küll.

Kuid muidu on endiselt kiire aeg olnud. Kõned, mis meile vahest tulevad panevad teine kord peast kinni haarama  – kuid miks, sellest kirjutame mõni teine kord pikemalt. Seni aga toimetame omas tempos edasi.

Pildi, mille sellel korral panime – nende tassidega toetasime MTÜ Kagu-Eesti Lasterikkad ühingut. Väikse firmana palju toetada ei saa, kuid kedagi ikka.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgalKingitused sõbrapäevaks NetiKink e-poest erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Väga erilised tooted on näiteks erinevad fotokristallid ja fotokivid, mis on ideaalsed asendused tavapärasele raamitud fotole.
Juhul,  kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid sõbrapäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Samuti on meie lehel spetsiaalne filter, mille abil on võimalik kiiresti ja lihtsalt leida tooteid meie valmis kujunduste seast – leht, mis on kiiresti populaarsust kogunud kingituste otsijate seas.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta.

Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid ja Venipaki kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid. Ja Keilas on võimalik kohapeal ka lausa ootetööna vahest oma tellimus kätte saada.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!