Septembri huvitavamad tähtpäevad

Kas teadsite?

September seostub enamikele inimestele tarkusekuuga ja kuu jooksul leidub mitmeid pühasid, mis on seotud tarkusega, kuid lisaks sellele on septembris veel mitmeid teisi huvitavaid pühasid.

  • 5. september on rahvusvaheline heategevuse päev. ÜRO kuulutas vastava päeva välja 2012 aastal ja sellega tahetakse rõhutada, et heategevusega on võimalik toetada nõrgemaid ja tugevdada ühtekuuluvustunnet. 5. september valiti antud päevaks Ema Teresa surma kuupäeva järgi. Ka NetiKink e-poes on Teil võimaliktegeleda heategevusega. Nimelt tellides Pimedate juhtkoerte piltidega tooteid toetate iga tootega ka koerte kasvatamist ja arendamist.
  • 13. september – rahvusvaheline programmeerijate päev. Tegu on aasta 256 päevaga, mis on suurim kahe aste. Üks bait koosneb kaheksast bitist ja seega saab bait omada 256 (2 astmel 8) erinevat väärtust. Kui Teie tutvusringkonnas on mõni arvutihuviline, siis on see tegelikult ka tema päev. Suvel oleme teinud üsna palju huvitavaid programmeerijate t-särke. Kuid võimalusi on loomulikult rohkemgi.
  • 16. september on rahvusvaheline osoonikihi kaitsmise päev. See on õige päev mõelda oma keskonnateadlikuse peale ja mõelda, kuidas saate ka ise osoonikihi kaitsmisele kaasa aidata.
  • 18. september – rahvusvaheline vaba tarkvara päev. IT inimeste seas järjest enam tuntust koguv tähtpäev, mida ka Eestis järjest aktiivsemalt tähistatakse.
  • 21. september on üleilmne tänulikuse päev. Üleilmne tänulikuse päev tunnustab seda, kes on meie arvates teinud midagi olulist kogu maailma heaks. Kuid loomulikult võite ka tänada ja tunnustada neid inimesi, kes on korda saatnud heategusid, neid lihtsalt tänades või muul moel meeles pidades.
  • 28. september – rahvusvaheline lollide küsimuste päev. See on päev, kus iga üks võib küsida mõne rumala küsimuse. Tihti peetakse seda ka septembri viimasel koolipäeval. Eesmärgiks on aga julgustada inimesi küsimusi esitama.

NetiKink poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning NetiKink kingituste e-pood Keilaspalju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on nüüd ka oma väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.