Head tarkusepäeva

NetiKink soovi head tarkusepäeva

NetiKink kingitused internetistNetiKink soovib kõigile õpilastele ja õpetajatele head tarkusepäeva. 1. september on rahvusvaheline tarkusepäev, teadmistepäev ja paljudes riikides ka esimene koolipäev. Teadmistepäeval on ilus meeles pidada oma õpetajaid ja ka teisi haridustöötajaid. Kuigi paljud viivad oma kingitused juba esimesel septembril võib kingitusi teha ka kogu septembri kuu jooksul. Kui Teil on jäänud kingitus ostmata, siis kasutage võimalust ja tellige kingitus NetiKink e-poest. Septembris kasutage SEPT15 sooduskoodi oma ostukorvis ja saate selle abil -10% kõigilt toodetelt. Kui Teil on aga kogunenud ka teisi sooduskupone, siis ka neid võite koos antud koodiga kasutada. Suvi on nüüd läbi saamas ja me hakkame oma tootevalikut talviseks hooajaks ette valmistama. Seetõttu on lähiajal poodi saabumas taas tooteid, mis on otsa lõppenud.

Kõik kingitused leiate ikka NetiKink.eu lehelt. Kuid kui soovite midagi kiiremini, siis vaadake ka meie uut e-poodi: Tee- ja kohvipood ( teejakohvipood.ee ). Tee- ja kohvipoest leiate huvitavaid teesid, kohve, maitsekohvisid, maitseteesid ja ka kohvipatju. Ka seal poes kehtib SEPT15 sooduskood, kuid annab tellimuselt -5% hinnaalandust.

NetiKink poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Kõikide meie toodetega saate tutvuda T-R kella 11-17 ja L kella 10-14 meie Keila esinduses. Seal saate tutvuda ka kogu Tee- ja kohvipoe tootevalikuga.