NetiKingis valmistatud oma pildiga t-särgid

Hunt Kriimsilma üheksa ametit

Palju jooksmist mitmel rindel

Teguderohke nädal on olnud ja tekkinud on tunne, et oleme ühed Hunt Kriimsilmad, kellel üheksa ametit. Kuidagi väga kiirelt on see aasta üldiselt alanud. Nii ei olegi väga palju jõudnud vast isegi teha. Palju on tulnud tegemist teha erinevate administratiivsete probleemidega nii NetiKingis kui ka meie teistes poodides. Nii mõnigi tehniline asi on testimisel ja plaanimisel, et näiteks lehtesid kiiremaks muuta, klientide valikuid kergemaks teha jne. Kuid see kõik võtab aega. Nii ei olegi jõudnud erinevate disainide lisamise juurde veel – meil on mitmeid väga häid ideid, kuid läheb veel aega.

Üheks kõige olulisemaks ja suuremaks saavutuseks on kindlasti see, et piltidega pusad on nüüd täiesti meie e-poes olemas. Ehk enam ei pea küsima eraldi, kas mõnda pilti saab ka pusale trükkida ja mis see maksab. Eraldi toodetena nüüd tooted olemas, kus ka lõpphind kohe näha. Maksimaalne trüki suurus on siiski hetkel pusadel veel A4.

KAPUUTSIGA DRESSIPLUUS SINU PILDIGA KLASSIKALINE PUSA SINU PILDIGA
Kapuutsiga dressipluus, kuhu trükime sinu soovitud pildi, on mõnus ja praktiline kingitus mehele või naisele, sest tegu on unisex pusaga. Vali pildiga dressipluus, kui soovid kingitus sünnipäevaks, jõuludeks, emadepäevaks või isadepäevaks.

Hind 24,99EUR

Link tootele

Klassikaline pusa isikupärase pildiga on suurepärane kingitus erinevateks sündmusteks ning tähtpäevadeks. See unisex pusa on hea kink nii mehele kui naisele. Vali pusa, lae üles foto ning siis teeme meie silmahakkava kingituse.

Hind 27,99EUR

Link tootele

Mõned olulisemad suuremad tellimused – üks vana klient andis teada, et neil sellel aastal suur asutuse juubel ja nii sai nendele disainitud ja ka esimene ports tehtud eri kujundusega tasse.

Omniva ebameeldiv üllatus

Tundub, et Omniva palgatase on taas nii madalale langenud ning seoses sellega ka tööjõu kvaliteet, et taas on suurenenud nende lõhutud pakkide osakaal. Ja klientide poolt saadetud piltide järgi on neid pakke väga kehvasti hoitud. Nii ei jäänud meil kahjuks muud üle, kui mitmel tootegrupil määrata Omniva kallima kapi tase. Sest peame neile eri pakendid lisama. Nii võib juhtuda, et hinnavahe mõne toote saatmisel Smartposti või Omnivaga on märgatav.

NetiKink kingituste e-poest

NetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Väga erilised tooted on näiteks erinevad fotokristallid ja fotokivid, mis on ideaalsed asendused tavapärasele raamitud fotole.
Juhul,  kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks. Samuti on meie lehel spetsiaalne filter, mille abil on võimalik kiiresti ja lihtsalt leida tooteid meie valmis kujunduste seast – leht, mis on kiiresti populaarsust kogunud kingituste otsijate seas.
Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad. NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kus meil on ka väike esindussalong, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Meie salongist leiate nüüd ka lisaks fotomeenete valikule ka huvitavaid teesid, kohvisid ja maiustusi. Seega on Teil võimalik tellida kingituseks ilus fotomeene ja selle juurde ka kõik muu kinkimiseks osta.

Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Omniva pakiautomaadid ja Venipaki kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink salongi oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid. Ja Keilas on võimalik kohapeal ka lausa ootetööna vahest oma tellimus kätte saada.

Teie unistused, meie teostus! Unikaalsed ja kordumatud kingitused!