Kingihooaja soovitusi NetiKink poest

Kingitused internetist – NetiKink

Kingitus või kingitused internetist - NetiKinkAasta lõpp on kingituste aeg, kui neid saadakse ja tehakse sõpradele ning lähedastele. Lisaks tavapärastele sünnipäevadele, nimepäevadele, aastapäevadele lisanduvad aasta lõpus veel isadepäev ja jõulud. Kõige raskem nende tähtpäevade juures on leida lähedastele ja sõpradele kõige õigem kingitus. NetiKink abistab Teid heameelega, sest meie poest leiate palju erinevaid kingitusi. Meie lehel on mitmeid huvitavaid kingiideede artikleid, mis aitavad Teil oma otsuseid teha. Näiteks läheneva isadepäeva puhul võite ideid ammutada meie isadepäeva kingiideede lehelt. Kui vajate aga kingitust sünnipäevaks, siis vaadake meie sünnipäeva kingiideede lehte  – võibolla saate sealt ka mõneks muuks sündmuseks hea kingiidee.

Meie kindel soovitus on, et ärge jätke oma kingioste viimasele minutile. Varajastele tellijatele on näiteks meie poest oktoobri lõpuni tellides alates 25EUR ostust transport SmartPosti või Post24-ga tasuta. Pannes varakult oma kingiideed paika ja tehes vastavad ettevalmistused ära, pääsete viimase hetke trügimisest kaubanduskeskustes ja saate hoopis rohkem aega pühendada perele ning kodule.

NetiKink

Kingitus ja kingitused NetiKink poestNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid ideid. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. NetiKink poe poolt pakutavad tooted sobivad kingituseks nii isadepäevaks, emadepäevaks, sõbrapäevaks, sünnipäevaks, jõuludeks kui ka paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Kuid võite ka lihtsalt ise oma kodu kaunistada oma meelejärgi valmistatud toodetega.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 ja Eesti Posti pakiteenused koos ELS kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Kingitused internetist – NetiKink