NetiKink soovib kõigile isadele ja vanaisadele head isadepäeva

NetiKink soovib head isadepäeva

Isadepäevaks kingitused NetiKink e-poestNetiKink meeskond soovib kõigile isadele ja vanaisadele head isadepäeva. Viimased nädalad ja eriti viimane nädal on olnud meie väiksele meeskonnale üsna pingelised, kuid siiski tulime toime. Aasta aastalt muutub isadepäeva tähistamine ka Eestis järjest populaarsemaks. Põhjus, miks isadepäeva tähtsus aina enam kasvab, peitub ilmselt selles, et isad töötavad palju ja sageli käivad lausa välismaal tööl. Seega näevad lapsed isa harva ja igapäevane koos tegutsemisaeg on lühike. Isadepäeval saab meelde tuletada ja rohkem väärtustada isa rolli laste kasvatamisel. Samuti saab isadepäeval avaldada tänu isale ja vanaisale tehtud töö ja nähtud vaeva eest. Isadepäeva tähistamine on Eestisse jõudnud Põhjamaadest, kuid alguse on see saanud hoopis Ameerika Ühendriikidest ja samuti tuleb sealt traditsioon teha isadepäevaks kingitusi. Traditsiooniga tegi algust üks naine, kelle sõjaveteranist isa pärast abikaasa surma üksinda kuus last üles kasvatas. Maailmas tähistatakse isadepäeva erinevatel aegadel ja ka isadepäeva traditsioonid on riigiti erinevad. USA-s on isadepäev juuni kolmandal pühapäeval, Eestis tähistatakse isadepäeva novembri teisel pühapäeval.

NetiKink kingituste e-pood

NetiKink - kingitused internetist - erinevad transpordi võimalusedNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Lisaks omab NetiKink e-pood ka mitmeid partnereid, kelle juures on Teil võimalik näiteks soodsamalt pildistamist tellida. Üheks selliseks partneriks on FamilyDay fotostuudio. FamilyDay fotostuudio on uus, hubane, lapsesõbralik, valgusküllaline, avar ja stiilne stuudio koduatmosfääriga ja päevavalgusega. FamilyDay fotostuudio Tallinnas pakub palju rohkem, kui tavalist fotosessiooni erinevatel paberitaustadel. Iga fotosessioon meie fotostuudios on unikaalne!

www.familyday.ee

Fotostuudios tellimust esitades – öelge NETIKINK ja saate oma valitud paketi 10% soodsamalt.