Jõuluaeg läheneb – paras aeg teha oma kingiostud

KIngitused ja kingid internetist - NetiKink

Jõulukingid NetiKink e-poest

Jõuluaeg läheneb ja seoses sellega on ka meie töömaht väga oluliselt kasvanud. Ei jõua ka kõiki uudiseid kiiresti oma uudiste lehele kirja panna. Jäi aga täna kirja ka pakiveo kullerite üleskutse, et pakid juba praegu ära tellida. kasulik.delfi.ee lehel on kirjutatud:

Itella SmartPOSTi tegevjuhi Risto Eelmaa sõnul on käes pakisaatmise kõrghooaeg ning e-poodidest jõulukingituste tellimisega tuleks kiirustada. Eelmaa prognoosib, et detsembrikuisel pakisaatmise kõrghooajal võivad pakimahud kasvada suvekuudega võrreldes kuni kolm korda.

Hoolimata sellest, et nii postiteenuse pakkujad kui e-poed valmistuvad jõuluhooajaks põhjalikult, on parem Eelmaa sõnul siiski arvestada pikemate tarneaegadega. “Peamine on mitte jätta pakisaatmist jõulunädalale, pigem tuleks kaup tellida juba mõned nädalad enne pühi. Lähemalt võite lugeda kasulik.delfi.ee lehelt.

Siit ka meie soovitus – kuigi meie püüame enamus pakke paari tööpäevaga kõik teele panna, siis varsti võivad tekkida olukorrad, kus pakid lihtsalt liiguvad aeglasemalt, sest pakiautomaadid on täis. Seega ärge jätke oma jõulukingi oste viimasele minutile vaid jätke väike varu.

NetiKink kingituste e-pood

NetiKink - kingitused internetist - erinevad transpordi võimalusedNetiKink e-pood on ühe suurema fotomeenete ja personaalsete kingituste valikuga e-pood Eestis. Meie poest leiate suurel hulgal erinevaid kingitusi ja kingiideid – nagu näiteks fotokruusid, t-särgid erineva trükiga, fliisid trükiga, tikanditega saunalinad ja käterätikud ning palju teisi huvitavaid tooteid. Fotomeened on väga universaalsed kingitused, mis sobivad hästi kingituseks sünnipäevaks, isadepäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks ja paljudeks teisteks tähtpäevadeks. Fotomeenete puhul on iga toode eriline ja isikupärane. Kui jääte hätta erinevate tähtpäevade jaoks kingituste valimisega, siis on meie lehel ka spetsiaalne Kingiideede leht, kust leiate võimalike ideid isadepäevaks, reklaamkingitusteks, sünnipäevaks ja teisteks tähtpäevadeks.

Meie tooted on pärit Euroopa suurimatelt tarnijatelt ja kuna toome enamus vastavaid tooteid ise maale, siis on ka hinnad tihti soodsamad, kui teiste fotomeenete pakkujate juures. Praktiliselt kõik tooted on meil kohe laos olemas ja samuti valmistame praktiliselt kõik tooted (selle all mõtleme siis tootele trükkimist või muul moel kohandamist) ise. Teie tellimust ei saadeta kuskile kolmandasse firmasse tegemisele vaid selle teevad valmis meie klienditeenindajad.

NetiKink kontor ja tootmine asub meil Keilas, kuid pood on täielikult internetipõhine ja saadame oma tooteid kõikjale üle Eesti. Transpordi valikutest on saadaval SmartPost, Post24 (Omniva pakiautomaadid) ja Eesti Posti pakiteenused kulleriga. Kuid loomulikult võite ka ise Keilasse NetiKink kontorisse oma tellimusele järgi tulla – siis ei lisandu mingeid transporditasusid.

Lisaks omab NetiKink e-pood ka mitmeid partnereid, kelle juures on Teil võimalik näiteks soodsamalt pildistamist tellida. Üheks selliseks partneriks on FamilyDay fotostuudio. FamilyDay fotostuudio on uus, hubane, lapsesõbralik, valgusküllaline, avar ja stiilne stuudio koduatmosfääriga ja päevavalgusega. FamilyDay fotostuudio Tallinnas pakub palju rohkem, kui tavalist fotosessiooni erinevatel paberitaustadel. Iga fotosessioon meie fotostuudios on unikaalne!

www.familyday.ee

Fotostuudios tellimust esitades – öelge NETIKINK ja saate oma valitud paketi 10% soodsamalt.

Toetage pimedate juhtkoeri NetiKink abiga

Samuti on Teil võimalik NetiKink e-poe abil toetada MTÜ Eesti Juhtkoerte Kasutajate Ühingut. Ostes pimedate juhtkoera pildiga tooteid läheb igalt tootelt mingi summa ka MTÜ-le. Pimdate juhtkoera pildiga tooted on saadaval eraldi kategoorias:  Toeta pimedate juhtkoeri. Vastavaid tooteid, mille abil Teil MTÜd on võimalik toetada lisame jõudu mööda veel.

Juhtkoer annab inimesele tagasi julguse taas ühiskonda sulanduda.
Juhtkoer aitab meil näha!